Wpis z mikrobloga

Wymiana 4 świec zapłonowych - czas pracy 5 minut. Mechanik skasował mnie 60 zł.
Czy to ja cebuluje czy to on zdziera?
Niestety cenę poznałem po wykonaniu usługi. Mój blad. Myślałem, że zapłacę maksymalnie 20 zl. Spieszyłem się, ale gdybym wiedział ile zaplace, to pojechalbym do sklepu i kupił za mniejsze pieniądze zajebista grzechotke z przedłużka, nasadka i sam bym to wymienił.

Ogólnie ceny niektórych mechaników mnie #!$%@?. Oni biorą więcej niż lekarze specjaliści.

#cebuladeals #mechanikasamochodowa #januszebiznesu #gorzkiezale #wroclaw
  • 165
  • Odpowiedz
  • 314
@glxmsc skoro na tyle wycenil swoj czas, umiejetnosci, narzedzia, warsztat i (byc moze) gwarancje za wykonana usluge to nie ma co beczec jak baba
  • Odpowiedz
@glxmsc: za 20zł nie otworzyłbym bramy warsztatu.
Ludzie myślcie.
A jakby mu się urwała na przykład, a gdzie ZUS, podatek dochodowy, prąd, koszt narzędzi, koszt WIEDZY i DOŚWIADCZENIA, 50/60zł to uczciwa cena, nie skroił Cię 100zł czy coś.
Faktycznie Janusz jak #!$%@? ale chyba z Ciebie (bez obrazy)
  • Odpowiedz
Jaki samochód? Poza tym:

Mechanik skasował mnie 60 zł.

kupił za mniejsze pieniądze zajebista grzechotke z przedłużka, nasadka


@glxmsc: nie kupiłbyś.

Zresztą, chciałoby Ci się robić coś takiego za 20 pln? Jeszcze gdybyś był stałym klientem to może, ale jakiemuś randomowi?
  • Odpowiedz
@jawor44: nie da się wymieniać świec pół godziny. Uważam cenę za zbyt dużą ponieważ na przykład wymiana wahacza czy klocków hamulcowych jest bardziej skomplikowana niż wymiana świec a cena jest podobna.
  • Odpowiedz
@glxmsc: to trzeba było zrobić samemu. Cebulactwo widzę w Tobie silne, ile miał wziąć, dyche? Się naucz i zacznij wymieniać świece. Ale nie płacz potem, jak będziesz musiał dopłacić do interesu, jak Ci 'objedzie' i trzeba będzie głowicę ściągać.
  • Odpowiedz