Wpis z mikrobloga

Właśnie zostałem singlem po 3 latach udanego związku. Powód? Nie potrafi już ze mną być. Wracam z pracy, a tu taki gong w serce. Właściwie to do mnie jeszcze nie dociera, bo jeszcze wczoraj mówiła, że mnie kocha. One są wszystkie takie same. Pozdrawiam cieplutko.
#zwiazki #rozstanie #logikarozowychpaskow
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@joyko: No ale to chyba dlatego, że na coś takiego przyzwalałes. W głowie mi się taka akcja nie mieści o której napisałeś. Przecież ta dziewczyna nie mogła czuć do Ciebie czegokolwiek zachowując się w ten sposób.
  • Odpowiedz
Nie potrafi już ze mną być.


@nietypowy_sebix: ciężka umiejętność którą baby gubią i tracą ( ͡° ͜ʖ ͡°) budzisz się pewnego dnia, patrzysz na tę drugą osobę i nagle jeb! Nie umiesz już być w związku. Żenujące uciekanie od odpowiedzialności i wytłumaczenia się, najlepiej powiedzieć że się nie umie i koniec, nie drąż.

Niech s-------a, powinieneś być w-------y, a nie smutny. Smutniej jest jak ci pies
  • Odpowiedz
@nietypowy_sebix: Nie wierzę, dzisiaj jest jakiś trefny dzień- moja też mi oznajmiła, że "lepiej jak będzie sama".
Co za p--------y. Nie dziwi mnie to, że prawa wyborcze też przyznano im później. Na 100% logika to nie jest domena kobiet.
  • Odpowiedz
Właśnie zostałem singlem po 3 latach udanego związku. Powód? Nie potrafi już ze mną być. Wracam z pracy, a tu taki gong w serce. Właściwie to do mnie jeszcze nie dociera, bo jeszcze wczoraj mówiła, że mnie kocha. One są wszystkie takie same. Pozdrawiam cieplutko.


@nietypowy_sebix: Witam w klubie w---------h emocjonalnie przez #logikarozowychpaskow.
  • Odpowiedz
zolwixx

@nietypowy_sebix: każda mówi, że kocha, nawet jak nie kocha, ni c---a się nie przyzna, że coś jest nie tak, dopiero jak dopina ostatni guzik to rzuca : "no wiesz, bo nie pasujemy do siebie, odchodze, w sumie to już mam i innego bolca i wszystko i przez te pol roku wyzbylam sie wszelkich uczuc, a nie mowilam Ci, zeby Cie nie zranic"


@zolwixx: Jakie to prawdziwe!
  • Odpowiedz