Wpis z mikrobloga

Ja i mój różowy jesteśmy pod obserwacją policji, robią to tak nieudolnie że z daleka ich widać ;-) Chodzą z pustymi reklamówkami i z psami że schroniska które im się wyrywają :p normalnie komedia, robimy sobie z nich jaja i smiejemy w twarz. Taka polska policja, inwigilacja normalnych ludzi pełną parą :)
#policja #inwigilacja
  • 182
  • Odpowiedz
@PiotrPiotroWielki najpierw zaplusowałem Twój wpis, ale jak poczytałem inne.. masz problem stary ;-) jak Cię wszyscy zaczynają hakować, śledzić i podsłuchiwać to albo #!$%@?łeś coś konkretnego albo czas wybrać się do lekarza.
  • Odpowiedz
Do wszystkich, nie ma czegoś takiego jak mania prześladowcza, są urojenia prześladowcze, które mogą występować w różnych zaburzeniach i chorobach psychicznych m.in. epizodzie maniakalnym, ChAD czy schizofrenii chociaż dla tej ostatniej wcale nie są tak charakterystyczne.

@PiotrPiotroWielki: może warto by porozmawiać ze specjalistą, który pomoże Ci coś zrobić z tymi podsłuchami i śledzeniem, psychiatrzy znają się na rzeczy i nie współpracują z policją.
  • Odpowiedz
Troche mnie matwi Wasze podejscie do sprawy. Jezeli gosc nie udaje, to ma powazne problemy, a Wy jak ci idioci w podstawowce z ostatnich lawek i bez zebow z przodu: hehe, mati, jak fajnie ogladac rozwoj choroby psychicznej, ej schizol, zrob fikolka! Zalosne.

Choc uwazam, ze to bajt, to nie zabieram glosu, bo zadnej pewnosci nie mam.
  • Odpowiedz