Wpis z mikrobloga

Ja i mój różowy jesteśmy pod obserwacją policji, robią to tak nieudolnie że z daleka ich widać ;-) Chodzą z pustymi reklamówkami i z psami że schroniska które im się wyrywają :p normalnie komedia, robimy sobie z nich jaja i smiejemy w twarz. Taka polska policja, inwigilacja normalnych ludzi pełną parą :)
#policja #inwigilacja
  • 182
  • Odpowiedz
@PiotrPiotroWielki: Obserwacja to gruby hajs,więc albo kłamiesz i jesteś mitomanem szukającym atencji... Albo jesteś ćpunem/pedofilem/złodziejem/ innym #!$%@? (błędne skreślić). Bez potrzeby za nikim by nie łazili, a nawet gdyby mieli podstawy to woleliby nie marnować czasu na anona z wypoku.
  • Odpowiedz
@PiotrPiotroWielki: pamietam wesołe lata 90te w Krakowie, gdy mieszkańcy dzielnicy Kazimierz skarżyli sie do urzędu miasta, ze nie maja gdzie parkować, bo wszystkie miejsca parkingowe są stałe pozajmowane przez tajniaków :)
  • Odpowiedz
@UmrzecZmilosci nic nie robię, nie jestem żadnym przestępca, byc może ktoś mnie oczernił. Zresztą gdyby coś na mnie mieli to by dawno wpadli o 6 rano. Śmieszy mnie to właśnie ze za nami chodzą. Śmieję się z nich i pokazuje faki :p zresztą ktoś powinien beknąć za to że wydają pieniądze podatników na śledzenie zwykłych obywateli. Zapraszam na pragę północ, to co tu się wyprawia woła o pomstę do nieba. Wszędzie tajniaki
  • Odpowiedz