Wpis z mikrobloga

Ja i mój różowy jesteśmy pod obserwacją policji, robią to tak nieudolnie że z daleka ich widać ;-) Chodzą z pustymi reklamówkami i z psami że schroniska które im się wyrywają :p normalnie komedia, robimy sobie z nich jaja i smiejemy w twarz. Taka polska policja, inwigilacja normalnych ludzi pełną parą :)
#policja #inwigilacja
  • 182
  • Odpowiedz
Witajcie Mireczki, wybaczcie że dopiero teraz, ale nie miałem dostępu do neta z powodu "uszkodzenia telefonu" - czytaj "wypierdzieliłem go do Wisły, bo stwierdziłem że jest na podsłuchu" Wszystko ze mną w porządku, mam się dobrze. Problemem okazało się prawdopodobnie dłuższe podtruwanie czadem, piecyk gazowy został wymieniony na nowy, występowało w nim cofanie się spalin, niekiedy płomień sam gasł a przewody kominowe zostały sprawdzone i przeczyszczone, z nim też coś było nie
  • Odpowiedz
Miałem to samo. Województwo śląskie. Dziwaczne zachowanie ludzi wokół mnie. Też chodzili, mówili dziwne rzeczy. Nic nie przeskrobałem, myślałem, że to jakieś szkolenie policyjne, czy coś w tym stylu. Włam do mieszkania przy okazji, gdzie zaginął mi dowód osobisty, wymiana zamków, obawy, że telefon mam na podsłuchu, znikające pliki z komputera. Tak wygladał mój rok 2017. Zaczęło się to na początku roku, w lutym zdałem sobie sprawę, że coś jest nie tak.
  • Odpowiedz