Wpis z mikrobloga

Ja i mój różowy jesteśmy pod obserwacją policji, robią to tak nieudolnie że z daleka ich widać ;-) Chodzą z pustymi reklamówkami i z psami że schroniska które im się wyrywają :p normalnie komedia, robimy sobie z nich jaja i smiejemy w twarz. Taka polska policja, inwigilacja normalnych ludzi pełną parą :)
#policja #inwigilacja
  • 182
  • Odpowiedz
o że on ma lekką manię prześladowczą. Przejrzałem jego wpisy i wszędzie widzi podstęp albo jakieś włamanie (ktoś mu się włamuje do telefonu, do routera, ktoś go szpieguje, ktoś zakłada fake BTSy na latarniach)


@PiotrPiotroWielki: a czasem nie plusowałeś słynnych zdjęć z nocnej? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PiotrPiotroWielki: Mój drogi, również należę do grona osób, które Cie proszą abyś się na wszelki spotkał z psychologiem. On stwierdzi, czy masz rację czy nie.
Sam miałem dobrego znajomego, którego podsł#!$%@?ą, obserwują obgadują etc.

Zadaj sobie jedno ważne, ale to zajebiście ważne pytanie..

**Kim Ty ku*wa jesteś i z jakiej racji mieli by Cię obserwować? **
mój były znajomy, ani nie ma teraz pracy, ani znajomych, siedzi na dupie i #!$%@?
  • Odpowiedz
@chanequa: na reddicie był przypadek gdzie kolesiowi ktoś podrzucał notatki do mieszkania, popularne "post-it". Potem okazało sie że ktoś był przewlekle zatruty tlenkiem węgla i sam sobie to pisał XD Także, cholera wie co mireczka męczy
  • Odpowiedz
@bekart: mój brat też mówił, że go szef śledzi, podsł#!$%@? prywatne telefony komórkowe (kupił nowe telefony i karty). Też myślałem, że schizofrenia i powiedziałem co by poszedł do lekarza.
Okazało się, że sypia z żoną szefa :) tylko nie chciał mi się pochwalić
  • Odpowiedz
@pacmanxx: haha, to nic tylko się cieszyć z takiego rozwiązania sprawy :D
Mój znajomy od zawsze był zakompleksiony etc. Fakt, życia łatwego nie miał, ale zawsze oferowałem mu wiele: począwszy od ofert pracy, po oddawanie rzeczy, które mu się przydadzą, pomimo tego, że mogłem je sprzedać za rozsądne pieniądze. Więc możliwości miał, ale jak widać jego psychika wygrała.
  • Odpowiedz
@bekart: proba uruchomienia u chorego racjonalnego sposobu pojmowania rzeczywistosci bedzie zawsze spotykala sie z reakcjami obronnymi. Zawsze bedzie proba racjonalizowania swoich podejrzen czy zachowan.
To inni sa chorzy, ja jestem zdrowy, czego odemnie chcecie?
Jestescie z nimi w zmowie tak?
I tak dalej.
Chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego jak skomplikowana i podstepna moze byc choroba psychiczna.
  • Odpowiedz