Wpis z mikrobloga

Ja i mój różowy jesteśmy pod obserwacją policji, robią to tak nieudolnie że z daleka ich widać ;-) Chodzą z pustymi reklamówkami i z psami że schroniska które im się wyrywają :p normalnie komedia, robimy sobie z nich jaja i smiejemy w twarz. Taka polska policja, inwigilacja normalnych ludzi pełną parą :)
#policja #inwigilacja
  • 182
  • Odpowiedz
@s0ma: domyślam się, że nie jest to prosta sprawa. Zresztą przypadek mojego znajomego to pierwszy z którym miałem styczność i dopiero wtedy ogarnąłem jak to wygląda z zewnątrz.
  • Odpowiedz
Piotr Niżyński schizofrenia

odkryjesz blog z którego każdy się śmieje, oprócz samego autora i osób z podobymi zaburzeniami.

Dodatkowo nie wiem co sądzić na temat Twojego różowego.. Skoro razem z Tobą czuje się obserwowana xD


@bekart: też Piotr, przypadek? xD
  • Odpowiedz
@PiotrPiotroWielki: Jeśli to nie bait to serio mireczku idź do jakiegoś specjalisty, miałem kiedyś podobnie, kamery na drzewach itp. To nic fajnego i ciężko jest sobie uświadomić że to siedzi w twojej głowie, trzymam kciuki oby ci się polepszyło
  • Odpowiedz
Urojenia to #!$%@? sprawa, mam bliską osobę która też na początku była "bardziej podejrzliwa" a teraz ma zdiagnozowaną chorobę psychiczną. Niestety takiej osobie nie przetłumaczysz, całą rodzina, sąd, psychiatrzy to nic nie daje, osoba ta dalej twierdzi że jest zdrowa a wszyscy biorą udział w spisku. Nie chciałbym być na miejscu @PiotrPiotroWielki
  • Odpowiedz