Wpis z mikrobloga

Macie inne pomysły jak ładnie pozdrowić wesołych piratów czytających książki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio pojawił się wysyp mojej książki na chomikach i torrentach, to chcę coś takiego wrzucić do drugiego wydania i wersji papierowej.
Arrrrr! :D

Na dniach książka leci do korekty/redakcji.
#javadevmatt

#ksiazki #selfpublishing #piractwo #piratujo
JavaDevMatt - Macie inne pomysły jak ładnie pozdrowić wesołych piratów czytających ks...

źródło: comment_QLY4d9zp3S3H3ChJAmyO6eTi3v0zfHZL.jpg

Pobierz
  • 33
Co powiesz na to, by dorzucić kod QR do swojego portfela bitcoinowego, z prośbą o ewentualną dotację? :)


@mihaubiauek: zrobię na blogu jakąś zakładkę jak można wspierać blog i kanał YT. Zbiorę tam różne programy partnerskie etc. Może kiedyś zaimplementują dotację bitcoinową - nie wszystko od razu. Na razie działam na zasadzie: robić regularnie darmową treść i raz na rok wypuścić jakiś produkt premium. I to się sprawdza. Jak startowałem z
@JavaDevMatt: Wspominałeś na samym początku o jakichś rabatach na papier dla posiadaczy ebooka. Dobrze pamiętam? Kupiłem pierwsze wydanie ebooka ale że dusza kolekcjonera we mnie równie silna co cebula to muszę zapytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czasami ludzie sciagaja bo chcieliby poczytac ale niestety nie maja funduszy (uczniowie np) niekoniecznie z ich winy. Pomysl o jakiejs notce ze wsparcie mozna zrobic tu i tu w dowolnej kwocie (skoro juz sciagnal). Podejrzewam ze Ci co sciagneli ksizke, ale nie maja w danje chwili calej kwoty moga sie skusic pdzelac chociaz czesc :)