Wpis z mikrobloga

Właśnie mamy spór z przeciwnikiem teorii ewolucji, że to jedna wierudna bzdura. Dlaczego? A bo tak. Z zasady jako katolik. Generalnie jedna osoba na 6 znowu powtarza ten stek bzdur.
Ciekawe, jak uważają wykopki.

#pytanie #ankieta #nauka #ewolucja #kreacjonizm

Czy wierzysz w terorię ewolucji?

  • Tak, wierzę 83.0% (2004)
  • Nie, wierzę w kreacjonizm 6.5% (158)
  • Nie i nie wierzę w obydwa modele 5.9% (142)
  • Nie mam zdania 4.6% (110)

Oddanych głosów: 2414

  • 92
  • Odpowiedz
Ja pi#$dole, ale ludzie uwielbiają nienawidzić kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kij z tym, że kk nie odrzuca teorii ewolucji, trzeba jechać po katolach bo to jest trendy. I mówię to jako osoba niewierząca, a jednak interesująca się tematyką wiary i stanowiskiem kk w wielu sprawach. Problem leży głównie w protestantach oraz w katolikach świętszych i mądrzejszych od papieża. Jak już wiele osób napisało - są osoby
  • Odpowiedz
le jak wierzyć w teorię? to nie ejst bozia w niebie czy duch indiański tylko naukowo udowodnione zagadnienie


@mroz3: Czekaj, ironizujesz, czy tak na poważnie? Bo nie wiem jak cię zaorać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@catch: jak na razie wszyscy hurr durr przeciwnicy orają się sami ale nie chce mi się czytać tylu komentarzy z których wręcz wylewa się ignorancja
  • Odpowiedz
@catch: ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeczytałaś ze zrozumieniem choćby to co zalinkowałaś? niesondze
Nie mam czasu na dyskutowanie, napisz co Cię boli, to może wieczorem coś poradzę
  • Odpowiedz
@MINDGAME: Ewolucja nie wymusza mutacji na organizmach, mutacje są randomowe i jeżeli sprzyjają danemu organizmowi to ma on większą szanse na przetrwanie, przekazanie genów. Czego tu nie rozumieć? Nie ma nigdzie powiedziane, że organizm B jest mutacją organizmu A więc organizm A musi teraz umrzeć bo już żyje "lepszy" organizm B
  • Odpowiedz