Wpis z mikrobloga


#przygodydantego


Hey dzieci jeśli chcecie
Zobaczyć poków las
Przed ekran dziś zapraszam was.
I wykop włączcie
Dzień zakończcie i usiądźcie
Zaczynamy dla Was nowy klechd

Dzień 10

Nie udało się zerżnąć pielęgniarki. Powiedziała, że wezwie oficer Jenny, gdy wpadłem do jej łóżka zupełnie nagi przed północą. Myślałem, że chodziło jej o trójkącik. Niestety nie. A tak się #!$%@? napaliłem, że mi dłuto do rana opaść nie chciało. Nie dość, że musiałem się zadowolić renią to jeszcze w środku nocy ta idiotka #!$%@?ła mnie z pokecetrum. Musieliśmy z Mudkipem iść pod gołe niebo. Dziwka.

Nie miałem siły iść nigdzie, ale nie spędzę przecież całego dnia i kolejnej nocy pod gołym niebem. Zaszedłem do sklepu i kupiłem w razie czego śpiwór. Szkoda, że nie zabrałem z domu. Potem poszliśmy na wschód.

Na wschód

Ledwo wyszliśmy z miasta od razu pojawił się kolejny pieseł.

Kolejny pieseł

Co tu się odpieprza? Same kundle w tym regionie? I nadal nie mam pojęcia czy warto to łapać czy nie. A pokeballe przecież na drzewach #!$%@? nie rosną. Już miałem sobie darować, ale potem pomyślałem - a jeśli to jakiś rzadki? A może ekskluzywny? Nie złapię to potem będę żałować. Złapię to tym bardziej. #!$%@?! Stwierdziłem, że lepiej żałować, że się coś zrobiło.

Kolejny pieseł, złapany
PiesełTwo

Potem spotkałem jakiegoś frajera, który chciał mnie wyzwać na pojedynek. Myślał, że noob jestem i jeszcze mnie straszył, że niby nie mogę odmówić. To się koleś zdziwił. Pięknie zarobione pieniążki. Będzie na żarcie.

Frajer przegrywa

Ale wracając. Wystawił do walki tego pieseła co to go właśnie dopiero co złapałem i dowiedziałem się, że to nie pieseł tylko hiena, ale w sumie jeden pies. Za to pierwszy pieseł to szop. Jak to usłyszałem to się podjarałem mocno. To będzie mój własny Rocket! #!$%@? go w komos, tak go wytrenuje!

Przeszliśmy pół lasu zanim wieczór zapadł i potem pół nocy spać nie mogłem tak mnie wzięło, a spać niestety musieliśmy pod gołym niebem, ale to nic! Bo mam swojego własnego Rocketa! Uch, uch uch!. YEAH!

Populacja pokemonów Dante zwiększa się.
Poochyena dołącza do drużyny.

W następnym odcinku:
- Młody szaleje
- Szansa na prysznic.
- Doppelanger
  • 5