Wpis z mikrobloga

@Chanandler: według mnie grand tour okazał się klapą i szczerze mówiąc to chętnie zobaczę nowy top gear z le blanciem i harrisem bez tego rudego, który najbardziej psuł program. Zapowiedź fajnie zrobiona.
@Lerhond: beznadziejny tor i kierowca, żenujące celebrity brain crash, za dużo głupkowatości np. nieudane próby zrobienia rafy koralowej, rozumiem jedno niepowodzenie, dwa, ale każde kolejne to już nuda. Polowanie na kłusowników nosorożców związane z programem jak kot z psem. Pomysł prowadzenia programu z namiotu w różnych regionach świata super, ale niewykorzystany. "Jesteśmy dzisiaj w Anglii wiec puścimy wam materiał z Brazylii". Ja jestem mocno zawiedziony.
@lent: masz racje...jako wieloletni fan TG oczekiwałem cudów na kiju po TGT a niestety niektóre rzeczy robione na sile :( i podzielam zdanie nt. namiotu...powinno być dokładnie tak jak mówisz : jesteśmy w Finlandii to materiał kręcimy w Fin, to wtedy miałoby idealny sens "Wielkiej Podróży"
@przemek-kosmalski: w Top Gear nawet odcinki, gdzie było widać, że to czysta reżyserka były zabawniejsze, a teraz cały program wygląda jak reżyserka. Cała trójka Hammond, Clarkson i May zbyt długo pracowała dla BBC i teraz nie potrafią zrobić nic nowego tylko lecą schematem znanym z TG, ale to już nie wypali. Mogliby odpuścić sobie rozpoczynanie programu od "Today... I drive a car. Hammond cries like a baby and May rides a
@lent: oby nie okazało się, ze trio Leblanc Harris i Reid zrobią lepszy program (choć mocno w to wierze, bo poprzedni sezon TG był takim testowym, i to właśnie oni się wyróżnili). Mam nadzieje ze JHM ogarną się, wypatrzą błędy i poprawia je :D i będziemy mieli dwa świetne programy!