Wpis z mikrobloga

Właśnie leżę w szpitalu. Wyladowalem bo obronilem starszego Pana katowanego przez 3 sebiksow. Z dwoma sobie radzilem ale jak 3ci wkroczył to mnie zbutowali. Jak otrzymywalem ciosy to jedyne o czym myślałem to żeby nie dostać kosy. Cały autobus się patrzył. Wszyscy #!$%@? jaki ten kraj jest dumny i stoi w obronie słabszych a tak naprawdę to jest zlepek #!$%@? i ciot, które zamiast się nawet odezwać to wola się poskarzyc kierowcy, że się spieszą do domu i żeby odjezdzal. Między czasie wpadli Kanarzy z ochroniarzami i chcieli wlepic mandat kobiecie, która która nie miała biletu bo nie wysiadla bo wzywLa policję. #!$%@? że mną ale myślałem, że ze żyje w normalnym kraju. Najbardziej żałuję że jak miałem jednego sebka w dosiadzie to mu łba nie ukręcilem. Jak jeszcze ktoś kiedys wspomnienia jak to ludzie z Polski się stawiają z bliźnim to mu się w twarz zaśmieje.
  • 135
  • Odpowiedz
Nie słuchajcie tego tchórza - prawaka. Jak się kogoś obroni to policja zazwyczaj Was jeszcze pochwali. Racjonalizowanie swojego #!$%@? rzekomymi problemami to coś czym jeszcze bardziej gardzę niż samym #!$%@?.
  • Odpowiedz
Złamanie oczodolu i kości jarzmowej. Gdyby nie moi rodzice to bym siedział w szpitalu 3dni . nadal czekam na wypis. Żeby tylko wziąść kasę z NFZ. ZAraz jadę na szczękowke. Robią łaskę ci lekarze że pracują. A teraz zaczyna się prawdziwa walka ale z patologia z NFZ. Jeszcze mi pewnie dadzą wypisanie n rządanie i na drugim ostrym będzie bite 8h.
  • Odpowiedz
@Miscellaneous: No to masz co sobie wyuczyłeś.
A co do alergii na gadanie to proponuję jedno z dwóch rozwiązań - albo wizytę u alergologa, albo ściśnięcie pieroga i nie atakowanie ludzi, których, tak jak mnie, #!$%@? użalanie się nad sobą na mirko, Wielki Wojowniku!
  • Odpowiedz
@Miscellaneous: Trzymaj się. Podziwiam.

A do tych 'nie wtrącać się' - gdy sytuacja jest jeszcze na etapie przemocy słownej czy poszturchiwania, bardzo łatwo pomóc. Wystarczy zwrócić się do ofiary, zaproponować pomoc, przejście w inne miejsce. Dwa razy mi się tak udało, nasłuchałam sie tylko wyzwisk. A jestem kobietą 164 cm wzrostu.
  • Odpowiedz
@Miscellaneous: Ja na macie ćwiczyłem tylko jedno. Jak najszybsze i najbezpieczniejsze #!$%@? z niej do stójki. Bardzo Ci współczuję, Mirku, mam nadzieję że szybko wrócisz do zdrowia i życzę sobie, żebym też potrafił zdobyć się na taką odwagę. Mam jednak nadzieję, że wyciągniesz wnioski i przyszłości jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, czego Ci oczywiście nie życzę, nie popełnisz takiego błędu.

Niech Ci Bóg wynagrodzi za to co zrobiłeś.
  • Odpowiedz
@Miscellaneous: Kiedyś w Łodzi w tramwaju dwóch 16-latków smiało się z dziadka, że mu się recę trzęsą i mówili do niego '#!$%@? brudasie'. Zaczeli go popychać. Jak odepchnałem jednego i powiedziałem, żeby sami stąd wypier... to usłyszałem, że mnie znajdą i na kose nadzieją ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dziadek po wszystkim mi podziękował i powiedział, że ma parkinosna (,)
  • Odpowiedz
Cały czas mam obraz jak tego gościa jak go butowali. Wiesz jak mialem dosiad to się uspokoiła sytuacja i myślałem że koniec ale drzwi mnie p też yttzasnely. Na Mirko ludzie często piszą jak to zrywaja kontakt z rodziną a gdyby nie rodzina to dziś bym siedzial do poniedziałku i czekał na zbawienie bo nie miałem takiej siły przebicia u lekarzy bo myśleli boli to #!$%@?. Morda nie szklanka się mówi ale
  • Odpowiedz
@Andreth: częsciej dziewczyny takie typy zostawiaja w spokoju, konczac na przepychankach słownych(pomijając najprawdę wykolejonych moralnie sebixów). Facet jak sie postawi takim sebixom to musi liczyc sie z tym, ze zaraz dojdzie do mordobicia ;p
  • Odpowiedz