Wpis z mikrobloga

@FixMePlz: kurde no, po fotach nie ma się czego czepić, pewnie każdy zainteresowany by się przejechał obejrzeć. Może do spasowania drzwi można się przyczepić, maska też chyba, ale tak to 'miut malina' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kmds dzwonię do typa, gadka-szmatka ogólnie wszystko super. Silnik wymieniany bo w stary ktoś wpuścił wodę ale ma stary w garażu, nowy wstawiony ładny i wg.

Myślę sobie - jest nieźle, cena fajna - biorę!
Uznalem że gość mieszka trochę za daleko żebym jechał jeszcze z nim dyskutować jak się na autach nie znam więc wynająłem jedną z tych firm ktora nie dość że pogada to jeszcze weźmie na warsztat, podłączy auto
@Eternit_z_azbestu: gdzieś mam silnik a tym bardziej wyimaginowane morke majtki różowych jak słyszą V8 bo i tak nie widzą różnicy.
Spala mniej, fajnie wygląda, wnętrze fajne i nie był #!$%@? a tylko trochę bity - biorę
@FixMePlz: Najlepiej sprowadź sobie sam takiego to będziesz miał nie dość że lepszą cenę to jeszcze będziesz dokładnie wiedział co z autem się działo. Ale 110tys za 2015 rocznik to porządny dzwon był, mówię to bez raportu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie po lekkich stłuczkach są droższe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FixMePlz: bo płynie do mnie Audi A8 V8 4.2L także nie mogę ryzykować że przypłynie na nowej akcyzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) także śledzę sprawę na bieżąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)