Wpis z mikrobloga

Miraski,
Na wstępie chciałabym wam podziękować za ogromny odzew i pomoc. Sprawy potoczyły się lepiej niż śmiałabym przypuszczać.Ale od początku- wczoraj, gdy tylko zobaczyłam samochód wiedziałam, że była to sprawa pługu bądź śmieciarki, co zresztą wielu z was też mi to sugerowało. Sprawdziłam harmonogram wywozu śmieci i okazało się, że śmieciarka jeździ w poniedziałki i w czwartki, więc ta opcja odpada. Zadzwoniłam zatem do zarządu dróg miejskich informując, że ich pług, który odśnieżał w nocy moją osiedlową ulicę zaorał mi samochód. Ku mojemu zdziwieniu nie spławili mnie i umówiliśmy się, że mam do nich podjechać to porównamy wysokości pługu i samochodu, popatrzymy na zniszczenia itd. Podjechałam i okazało się że wysokość pługu idealnie pasuje do rozdarcia na moim samochodzie, mało tego miałam również ślady pomarańczowego lakieru (których wcześniej nawet nie zauważyłam szczerze mówiąc). Ich samochód miał natomiast wygięty pług i zdarty lakier. I tutaj duży ukłon stronę firmy, że nie próbowali się wymigać tylko od razu przyznali mi rację, czego nie mogę powiedzieć o kierowcy odśnieżarki jak się pewnie łatwo domyślacie xD Ale finalnie spisaliśmy szkodę, więc pijcie ze mno kompot mirki. () Dużo osób pisało mi na prv żebym dała znak jak się sprawy potoczyły, więc pozwolę sobie zawołać plusujących :<
prudentia - Miraski, 
Na wstępie chciałabym wam podziękować za ogromny odzew i pomoc...

źródło: comment_gAxmGJ7dIPf8O7yyAuKyxmXiNIWLBJfd.jpg

Pobierz
  • 165
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (735)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na http://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @RRybak @Merkava @malodobry @GnomuS @PanKara @herakliusz_atencjusz @Jestem_tu_nowy @mars83 @czarna-tabletka @meloon @cinek687 @KaznodziejaNowejEry @stefanel @pablodjablo @GodSafeTheQueen @spokoczajnik @mati1000500100900 @SuperHubert @KaTtrrA