Wpis z mikrobloga

W Gdańsku na stacji Orlenu koło lotniska mieszka sobie kot. Przesiedzial tak całą zimę. Kiedyś wpuszczali go do środka jak były mrozy, ale po skargach klientów musieli go wyrzucać...to teraz siedzi przed wejściem całe dnie. Zawsze jak go widzę zastanawiam się, może czeka na kogoś?

#gdansk #koty #pokazkota
źródło: comment_HGNbE77qZi9urprtvxxTEZzy6IaLoOd5.jpg
  • 40
@Bocislaw: Gdyby był on na południu polski, przygarnął bym go z wielką chęcią do czasu znalezienia mu lokum :D
@l-da: Tak to prawda, ale można mu zrobić własną przystań u siebie w domu, bo nie ma co ukrywać jest to kot wychodzący i zmiana jego stylu na domowy może go przytłoczyć. Siedzi pod drzwiami pewnie też dlatego, że wie, że to miejsce jest ciepłe,bezpieczne i dostawał tam pewnie jakieś smakołyki(
@Shmit: pod katowicami.
A czy zamiast męczyć kota 600km podróżą, nie prościej by było przekazać go pod opiekę komuś z lokalnym DT w Gdańsku?:) Zresztą to nie paczka żeby go tak wozić xD dlatego po chwili namysłu jakby tu pomóc chciażby na odległość, mimo że nie jestem w żadnej lokalnej grupie z gd, zamieściłem post na ogólnopolskiej grupie kociarzy i będę się starał znaleźć dla niego schronienie :)
źródło: comment_QIRWLrZLaFjvaHJ4AxCSUYD5MtLLhp4c.jpg
@radosss złapać i uśpić. Tak wiem, zimnosercy złodupiec ze mnie ale taka jest prawda, bezdomne psy i koty powinny być usypiane a przynajmniej sterylizowane. A gołębie i szczury masowo wybijane
@DrunkMind: kastracja to zupełnie inny temat, który jest realizowany od co najmniej 5 lat w Polsce przez samorządy, no ale to trzeba wiedzieć coś więcej niż być stulejarskim ekspertem.

osoby starsze nie przenoszą chorób? od kiedy? coś się zmieniło od wczoraj w biologii i biomie?
@JarosG: u mnie tez przyszedl raz w porze przedobiadowej i "miau.. miauuu". Nakarmilem raz i teraz slysze co drugi, trzeci dzien to samo. Ale kot jest na wypasie, nawet jesli bezdomny to widac, ze moja miska nie jest jedyna. A ze to stary samiec to nie zamierzam go przygarniac, raczej watpie, ze bylovy mu dobrze w mieszkaniu.
@So_I_Scream Po pierwsze to ja ciebie nie obrażam a fakt że ty obrażasz mnie bo mam inne zdanie pokazuje kto tu jest prawdziwą stulejką.
A jeśli według ciebie starsi ludzie przenoszą choroby w ten sam sposób co bezdomne psy i koty to polecam poczytać przed pisaniem głupich komentarzy - słowo klucz 'epidemie'