Wpis z mikrobloga

tak, bo sama nie oceniam przez ten pryzmat. Nie przyszloby mi na myśl, żeby skreślić faceta, bo miał 5 partnerek albo dlatego, że nie miał żadnej.


@Nowa-ja: No to Ty możesz przez ten pryzmat nie oceniać, nie bronię :) ale większość facetów myślących o czymś poważnym przez taki również ocenia.Może po prostu jeszcze tego nie zauważyłaś. Przecież to ma ogromny wpływ na psychikę,prawda jest taka, że wraz z ilością związków późniejsze
@HrabiaZet:

wraz z ilością związków późniejsze zaangażowanie emocjonalne jest mniejsze, więź słabsza, zaufanie słabsze, seks też już nie taki wyjątkowy


Uuu ja się tu nie zgodzę. Bardzo smutne wnioski wyciagasz, współczuję partnerce. Chyba, że od razu trafiłeś na wymarzoną dziewicę ( )

Nie mam może wielkiego doświadczenia, kieruję się głównie swoją logiką i własnymi przeżyciami. Wydaje mi się jednak, że zaangażowanie emocjonalne jakie wkładamy w związek
zaangażowanie emocjonalne jest mniejsze,więź słabsza, zaufanie słabsze, seks też już nie taki wyjątkowy, bardziej odzywa się egoizm, szybciej popada się w rutynę.


@HrabiaZet: borze leśny, ale ty solidnie #!$%@? głupoty xD