Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu (a może i przez całe życie) jestem wiecznie zmęczony. Co nie zrobię, to już zmęczony. Najchętniej bym leżał i spał. Generalnie nie lubię jeść, ale #!$%@? czasem jestem głodny, to zjem te 3 posiłki dziennie. Co to może być? :) Wykluczam depresję, chyba że zakamuflowaną. Niemożność skupienia się na jednej rzeczy i nieumiejętność ciągłej, jednostajnej pracy, prokrastynacja, to moje bagaże podręczne, bez których się nigdzie nie ruszam. Jest na to jakaś złota tabletka? #pytanie #zdrowie #umysl #medycyna
  • 40
@Vitru: ruszam zawsze. Wiem, że to potrafi przybić. Generalnie jestem ruchliwy. Ale głównie to padam później ze zmęczenia. Zmęczenie od jazdy na rowerze, czy zrobienia herbaty takie samo potrafi być.
@Vitru: sory, ekran obróciło ;/ Jem 3 posiłki dziennie. NIe lubię jeść i gotować. Śpię w rezultacie myślę że ok 8 godzin. Jem lekkie rzeczy. Piję bardzo mało, wody znaczy się? :) NIe chce mi się pić.
@justyzzzka: Jak takie pewne diagnozy stawiasz przez internet, to może warto to zacząć robić zawodowo? Wróżki podobno nieźle zarabiają.
@panjan1111: Zgłoś się do lekarza, niech zrobi Ci podstawowe badania i Cie obejrzy. Dalej nie powiedziałeś jak konkretnie jest z tą aktywnością fizyczną ;)