Wpis z mikrobloga

@Stitch: to ja mam jeszcze masę wydatków. Z eksploatacji to wiadomo: olej + filtr, muszę wyprostować przednią felgę bo leciutko bije jak mi bus na wstecznym w koło wjechał, kluczyk z immo musze dorobić bo zgubiłem, akumulator nowy.
Z modów: szyba (jedną już mam z aliexpress, ale nie spełnia moich oczekiwań, więc trzeba więcej dać za konkret), stompgrip, tankbag, stelaż pod kufer/kufry (jak bym miał tak więcej rzeczy pozabierać jadąc na
@Stitch: po kontakcie z aso kawy doszedłem do wniosku, że ich #!$%@?ę i dorobię po prostu klona klucza z logiem za 250zł, w serwisie chcą kosmiczne pieniądze za to
@chicken_strips: brałem od nich do drz 400 i nie miałem żadnych zastrzeżeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą muszę doczytać czy jak bym zmieniał to warto bawić się w przesiadkę przodu z "układu O" na "układ F" bo podobno to popularny mod. No ale na to jeszcze czas mam.
@Stitch: pierwszy raz takie coś widzę, ale cóż, zdjęcie zbyt małej jakości więc nie weim czy nie kłamiesz i to czasem nie jakieś narkogówno, wy młodziaki w dzisiejszych czasach przesadzacie z tiocodinem XD