Wpis z mikrobloga

@Stitch łe kurna, to mnie teraz zasmuciłeś. Miałem też na dniach podjechać dorobić i d--a blada. Oczywiście tylko dlatego, ze ostatnio szukałem caly dzien kluczyka bo ciezko odłożyć na miejsce. Zreszta nie wspomnę o tym, ze powyginany jest bardziej niż panienka na rurze ;)
  • Odpowiedz
@trueno2: @Stitch: z kluczem jest masakra, poprzedni właściciel pokrzywił dwa czarne (na szczęście matki nie) od otwierania baku bez dociśnięcia korka i teraz mam problem (albo 1/2 problemu, bo jeden zgubiłem). Niewiedza jest bolesna. Szkoda tylko, że to ja teraz muszę cierpieć, a nie on ( ͡° ͜ʖ ͡°)

e: ale wiadomo, widziały gały co brały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@agnad Ja kupując z 5 samochodów i dwa moto, to nigdy nie dostałem kompletu kluczyków. Taki peszek, no, ale trudno rezygnować z zakupu ze wzgledu na kluczyk, choc wiem, ze z biegiem czasu takie pierdoły denerwują.

Jedynie jak od starszego Pana kupiłem Poloneza na Złombol to dostałem 4 kluczyki i jeszcze pełno kwitów z Polmozbytu ;) co fachura to fachura ;)
  • Odpowiedz
@trueno2: Jak sprzęt pewniak i nikt nie przyczaił jednego klucza żeby go "odzyskać" to nawet jeden klucz to nie problem ( ͡º ͜ʖ͡º)
jednak zawszę spokojniej śpię jak mam zapas w domu w razie "W"
  • Odpowiedz
@gerard-kowalski: mam jeszcze coś takiego, że w zakręcie lubię się zaprzeć kolanem o bak i przypuszczam, że te gripy ułatwiły by mi sprawę :)

e: tak ogólnie to lubię czuć maszynę między nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°) to chyba jeszcze pozostałość po enduro
  • Odpowiedz