Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do Panow ... jaka ilosc partnerow seksualnych jestescie w stanie zaakceptowac u dziewczyny w wieku 27 lat aby myslec o niej powaznie ... zwiazek / przyszla zona?

#niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 37
OP: Nie spodziewalam sie tylu odpowiedzi, dzieki!
Ja mialam do tej pory 3 facetow w lozku ... troche z nimi juz przezylam ... i mojemu aktualnemu partnerowi nie jest z ta wiadomoscia najlepiej ... ja jestem jego druga dziewczyna przy czym pierwsza z ktora uprawia prawdziwy seks.

@zsewaq: @kult_cwaniaka:

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania: Nowicki odgrywajac role Wielkiego Szu schodzil po schodach i obrocony plecami do awanturujacego sie goscia mowi: "Nie interesuje mnie przeszlosc seksualna mojej malzonki".

#!$%@? bedzie sie przejmowac, bo boi sie, ze nie dorowna poprzednim. Hurr durr puszczala sie! A sam gdyby tylko mial okazje to bzykalby na lewo i prawo :) #!$%@? nie rozumie tez, ze liczy sie to co jest tu i teraz. Nie zrozumie tez tego, ze seks
@zsewaq: moja opinie znasz z wypowiedzi wyzej :P chociaz gdybym kierowal ja personalnie do kogos to nie uzywalbym stwierdzenia "#!$%@?". Chcesz sie zenic po tygodniu znajomosci? Narazie sie nia interesujesz, wiec ciezko mowic jeszcze o jakims uczuciu... czym sie przejmujesz? Ze czas zmarnujesz? A masz cos innego do roboty?
@AnonimoweMirkoWyznania: mysle, ze kobieta nie jest samochodem a samochod nie jest kobieta. Samochod nie posiada zdolnosci samodzielnego myslenia, samochod nie posiada motywacji, samochod nie odczuwa tez przyjemnosci. Stan samochodu zalezy od jego poprzedniego wlasciciela. Porownujesz kobiete do samochodu? Smutny czlowieku :)
@AnonimoweMirkoWyznania Nooo, ale to jakby jego problem i jego braku pewności siebie.
Przeszłość ma to do siebie, że się jej nie cofnie, wiec rozważania, co to partner nie robił z poprzednimi są bez sensu i tylko pogłębiają frustrację.
Powiem tak, normalny człowiek przejdzie nad tym do porządku dziennego, bo nie ma to wpływu na teraźniejszość. (Pomijam fakt gdy ktoś jest uzależniony od seksu i tego typu sprawy).
@AnonimoweMirkoWyznania Jak dla mnie to jeśli jest zdrowa, płodna, chce być mi wierna i nie będzie miała problemu z tym że u mnie mimo wielu lat licznik nadal wskazuje na 0, to choćby i miała 100 to nie będzie problemem. W ogóle nie wiem po co byłaby mi taka informacja.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze mnie zastanawia dlaczego to dla ludzi ma znaczenie? Zawracanie sobie głowy czymś tak naprawdę mało istotnym i przez ten pryzmat dobieranie partnera… A później jęki że dobraliście sobie toksyczne różowe które non stop gdakają albo narzekają, że nie chcą się bzykać itp. itd.

Patrzę przez pryzmat lvlu 33 i gdy kobieta w wieku ok 30 lat miała 2 partnetów, to dla mnie jest lampka ostrzegawcza. Jeśli była w długich