Wpis z mikrobloga

Jak mialem moze z 8 lat to mielismy taka zgrana paczke na osiedlu (taka spora wioska, +- 3.5k mieszkancow), byla tam tez taka Marta 3lvl mlodsza, pamietam ze okrutnie się z niej śmiałem, ze brzydka, ze glupia, ze psuje zabawe itp. Ogólnie strasznie jej dokuczałem. Potem ktoś poszedł do gimnazjum do innej wsi/miasta, ktos wyjechał za granicę lub się wyprowadził i tak paczka się rozpadła. Rodzice wybudowali nowy dom kilka kilometrów od starego, a ze ja bylem za mlody żeby dojeżdżać na stare śmieci to kontakt z reszta grupy mi sie urwal. Na osiedlu nadal mieszka moj kuzyn, który jakieś pol roku temu coś wspomniał mi o tej Marcie, z ciekawości spojrzałem na jej fb a tam panna 10/10 (wiem ze przesadzam, ale w moim typie #motzno). Tak sie jakos zlozylo, ze napisalem do niej czy nie chcialaby sie spotakac, o dziwo zgodziła się (ʘʘ). Spotykalismy sie przez kilka miesiecy, az tu nagle ona mowi, ze to jednak nie to, nie mozemy sie juz spotykac, dziekuje mi za wspolnie spedzony czas i przeprasza. Stwierdzilem, ze no trudno, nie ma sie co zalamywac... Wczoraj dowiedzialem sie, ze to ten #!$%@? kuzyn do niej napial i nagadal jej jakich glupot o mnie. Nir wiem po #!$%@? to zrobil, sam ma dziewczyne, 2 miesiace po zareczynach, wiec widocznie stwierdzil ze #!$%@? jej glupot o mnie, tak o, dla sportu... Dodam ze nasi ojcowie za bardzo ze soba nie gadaja, mimo ze mieszkali kilkanascie lat obok siebie, wiec cos musi byc na rzeczy xDDD Nie mam okazji sie z nim spotakć, ale w kwietniu jest wesele kuzynki, na ktore obaj idziemy, wiec mu chyba tam #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º). #zalesie #rodzina #gorzkiezale #tfwnogf
  • 59
@BrakWolnegoLoginu skoro jest po zaręczynach to jego ślub też już jest w planach, upewnij się że będziesz zaproszony, jak przyjdzie czas to odjeb jakąś inbe na weselu typu jakieś przemówienie przy toascie że pamiętasz jak za dawnych lat go przyłapałeś jak próbował "zabaw" z kotem czy tam innym psem swoim i że mu gratulujesz bo nie sądziłeś że jednak wyjdzie na ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BrakWolnegoLoginu:
Spotykalismy sie przez kilka miesiecy, az tu nagle ona mowi, ze to jednak nie to, nie mozemy sie juz spotykac... ! Spotykalismy sie przez kilka miesiecy...
przez kilka miesiecy...
kilka miesiecy...
miesiecy...

Chłopie spotykałeś się z laską kilka miesięcy... I co tylko tyle? Puknałeś ją chociaż? Tfu, dałeś buzi w policzek?
Zakładam, że nie i się dziwisz, że miała już dość, skoro tylko spotykaliście się przez kilka miesięcy miesięcy.
@BrakWolnegoLoginu:
@Kocurion nie zachowuj się jak wieśniak, OP nie stworzył tego wątku po to żeby się pochwalić ze był seks i jakieś bliskości tylko żeby razem z mirkospolecznoscia pomyśleć nad zemstą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

OPie, ja to bym dał pani kelnerce 50zl, wyjaśnił sytuacje i poprosił o podanie mikstury z propozycją @n4nowaty. Najlepsza i jako-tako nieinwazyjna opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fifeq3: to pożycz mu widły i gumiaki, wysmarujcie się obronikiem dla kamuflarzu, waszych perfum z biedronki i się mścijcie podłe stuleje, a tymczasem ktoś nadziewa Martę na bolca i wszyscy są zadowoleni( ͡º ͜ʖ͡º)