Wpis z mikrobloga

Zostałem zbanowany za "celowe dodawanie duplikatów".
Tym "duplikatem" miało być znalezisko Profesjonaliści i Specjaliści - nepotyzm w państwowych spółkach, zawierające cytaty z Pulsu Biznesu co do najciekawszych przykładów nepotyzmu po dobrej zmianie.
"Oryginałem", który wykopałem, było znalezisko Tak PiS przez rok przejęło państwo. Ponad 1000 partyjniaków ze spółek i....
Te znaleziska mają tylko dwa punkty wspólne - okładkę Pulsu Biznesu oraz informację, że partyjniaków było 1000.
Tylko tyle.

Znalezisko z natemat.pl, wrzucone przez @jozwa-maryn, to wiadomość o tym, że PB opublikowało listę 1000 osób związanych blisko z PiS, które otrzymały posady w państwowych spółkach i instytucjach. Oprócz tego zawiera ono dawne słowa Kaczyńskiego "Teraz K... My" krytykujące nepotyzm oraz porównanie z koalicją PO-PSL.
Moje znalezisko to kilkanaście najbardziej interesujących (chociażby kłamstwo ministra Kowalczyka co do wiedzy o wyroku ciążącym na jednej z wymienionych osób) lub zabawnych (np. dyrektor KURS każący pracownikom modlić się co rano) cytatów z tego numeru PB.

Uznanie tej sytuacji za "celowe dodawanie duplikatów" to jakby uznać że znalezisko o najciekawszych scenach jakiegoś filmu, lub jego recenzja, były duplikatem znaleziska o tym, że danego dnia miała premiera tegoż filmu.

Oczywiście napisałem odwołanie od tej decyzji (z podobnym uzasadnieniem), ale nie doczekałem się odpowiedzi.

Z wymienionych wyżej przyczyn wnoszę o usunięcie oznaczenia "duplikat" z tego znaleziska oraz o odebranie mi osiągnięcia "banan". Bordo też mi możecie przywrócić. @Moderacja @wykop
#moderacjacontent #neuropa #stobanowdlalewakow #polityka
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Myrten: Powtórzę się.

Uznanie tej sytuacji za "celowe dodawanie duplikatów" to jakby uznać że znalezisko o najciekawszych scenach jakiegoś filmu, lub jego recenzja, były duplikatem znaleziska o tym, że danego dnia miała premiera tegoż filmu.

Temat ten sam (lista sPiSanych), ale treść kompletnie inna.
  • Odpowiedz