Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki! Muszę przygotować kolokwium na #studbaza i zastanawiam się jakie ułożyć zadania. Liczę na Waszą pomoc! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki

Jakie ułożyć zadania na kolokwium?

  • Trudne 10.6% (147)
  • Bardzo trudne 4.8% (66)
  • Ekstremalnie trudne 39.8% (549)
  • Przecież i tak nik nie zda 44.8% (619)

Oddanych głosów: 1381

  • 72
  • Odpowiedz
@Catttana: a może bądź oryginalna na polskiej uczelni i zrób test abcd, który promuje ludzi, który się nauczyli i OGÓLNIE rozumieją o co chodzi w tym przedmiocie, łapią jego zasady i na podstawie tego potrafią rozwiązać zadania na myślenie, zamiast układać kolejny test, gdzie łapię się ludzi na szczegółach, które się zapomina po 5minutach po wyjściu z sali. I potem studiowanie danego kierunku i przedmiotów na nim przypomina oglądanie obrazu
  • Odpowiedz
@papier96: No ja myślę, że ty z kolei nie uważałeś i nie pracowałeś na lekcjach języka polskiego w szkole podstawowej, bo piszesz ci dużą literą w znaczeniu "tamci" a nie "tobie".
  • Odpowiedz
@Catttana: oj oj, u mnie z mechaniki płynów Profesor uwalił na warunku 30 osób. Warunek był w 6 semestrze, także 30 osób we wrześniu przed semestrem dyplomowym spadło o rok. Fajny przedmiot, nie powiem.
  • Odpowiedz
@Catttana: Najgorsze co mnie w życiu spotkało, to babka która dawała dwa pytania (jeśli nie nauczyłeś się absolutnie wszystkiego, to istniala szansa że trafisz na pytanie, na które nie znasz odpowiedzi i już połowa punktów w plecy) i dawała na odpowiedź dwie minuty. Sprawdzenie 30 prac zajmowało jej max 10 minut i od razu mieliśmy wyniki.
  • Odpowiedz
@Catttana: Ja myślę, że nie ma się co wysilać. Na pierwsze zadanie daj: liczba liter imienia podzielone przez liczbę liter nazwiska minus liczba liter nazwiska podzielone przez liczbę liter imienia. Bez poprawnej odpowiedzi nie sprawdzaj dalej. Dalej już oczywiście normalne pytania. To powinno wystarczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz