Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki! Muszę przygotować kolokwium na #studbaza i zastanawiam się jakie ułożyć zadania. Liczę na Waszą pomoc! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki

Jakie ułożyć zadania na kolokwium?

  • Trudne 10.6% (147)
  • Bardzo trudne 4.8% (66)
  • Ekstremalnie trudne 39.8% (549)
  • Przecież i tak nik nie zda 44.8% (619)

Oddanych głosów: 1381

  • 72
  • Odpowiedz
  • 2
@Catttana to proponuję z naczyniem wypelnionym płynem , w windzie jadącej z danym przyspieszeniem, krecacym się wokol własnej osi, a takze w górę i w dół. kojarzę takie #!$%@? zadanie z kolosa xD
  • Odpowiedz
@Catttana ciekawe ilu Mirków, którzy mówią że ma być łatwe, ma przedmiot Mechanika płynów, gdzie ćwiczenia/laborki prowadzi babeczka, mają mieć kolosa i się zastanawiają czy nie mirkują sobie z wykładowcą :-D
  • Odpowiedz
@zieju94: A w ostatnim pytaniu poprawną odpowiedzią byłoby C ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż sama spociłam się z nerwów jak o tym pomyślałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@GosciuKolorowy: Masz rację, ale z drugiej strony poziom trudności tak naprawdę zależy od tego jak jesteś przygotowany - nawet coś trywialnego może okazać się czymś skomplikowanym dla człowieka, który nawet nie sięgnął do
  • Odpowiedz
@Catttana: robienie takich egzaminów, że zdaje 10% oznacza, że prowadzący dał dupy i jest #!$%@? dydaktykiem, takie jest moje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze przeprowadzone zajęcia, dobrze wykonane ćwiczenia i podanie pomocniczej literatury przygotowującej oznacza, że osoba, która to przerobi powinna zdać dobrze egzamin. Jeżeli prowadzący na egzaminie wymaga promu kosmicznego zbudowanego z gwoździa i sznurka to oznacza, że powinien opuścić swoje stanowisko.
  • Odpowiedz