Wpis z mikrobloga

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie dotyczącej trzeciej edycji zabawy. Na obrazku wyniki (otwierać w nowej karcie), w poście natomiast się do nich odniosę i podam co zadecydowałem odnośnie zabawy.

A więc. W trzeciej edycji głosować będziemy na seriale animowane powstałe od roku 2000. W zabawie udział brać będą również animacje przeznaczone dla starszej widowni. Nie będzie podziału na animacje dla widzów młodszych i starszych.

Edycja trzecia rozpocznie się prawdopodobnie na początku marca. Najwięcej głosów otrzymała opcja "początek lutego", jednak średnia wszystkich głosów wskazuję początek marca. Jako, że chcę tutaj pójść za głosem większości, toteż ta opcja zostanie najprawdopodobniej wybrana. Oczywiście wszystko może się zacząć nieco wcześniej lub nieco później, w zależności od moich możliwości. Warto więc obserwować tag :)

Faza grupowa w edycji trzeciej nie zostanie rozegrana, seriali było zwyczajnie za mało. Zyskamy jednak tym samym dodatkowe dni zabawy, które wykorzystamy w fazie pucharowej, która tym razem, zgodnie z waszą decyzją, przyjmie formę podwójnej eliminacji. Jak już wspomniałem, aby nie przedłużać niepotrzebnie i nie dodawać zbyt dużej ilości głosowań, podwójna eliminacja rozpocznie się dopiero od pewnego momentu fazy pucharowej. W głosowaniu wybraliście 1/16, ja ciągle waham się jeszcze między tą opcją a 1/8. Spodziewajcie się jej więc od którejś z tych dwóch rund.

Ankiet wrzucać będę maksymalnie cztery dziennie. W wyjątkowej sytuacji może się zdarzyć, że będzie to sześć. Nie sądzę jednak aby była to sytuacja częsta, o ile w ogóle się ona zdarzy.

Co do ostatniego pytania, z zabawy wykluczyłem "My little pony". Cieszę się, że aż 80% z was się ze mną zgadza.

To by było na tyle. Dzisiaj wrzucę finał edycji drugiej, a potem widzimy się podczas edycji trzeciej :D Dzięki wszystkim za wspólną zabawę i zaangażowanie :)

#mirkoserial
Matt_888 - OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w ankie...

źródło: comment_TY5VYvps0w3WQmSzAfCFnKAe7FLVyibG.jpg

Pobierz
  • 22
Najwięcej głosów otrzymała opcja "początek lutego", jednak średnia wszystkich głosów wskazuję początek marca.


@Matt_888: Chyba nie jesteś za bardzo związany ze statysyką ale liczenie średniej z ankiety gdzie masz do wyboru 3 kolejne miesiące nie ma żadnego sensu. W 99% przypadkach wypadnie Ci środkowy miesiąc.
@skk1993: W tym przypadku, to jest dobry wynik (w sensie opcja, która powinna zadowolić wszystkich). Początek marca to była druga najpopularniejsza opcja, dodatkowo podobna ilość osób chciała zabawę zacząć wcześniej i później. W tej opcji mamy medianę, więc wydaje mi się, że to najlepszy kompromis i nikt nie powinien specjalnie narzekać :)
@Matt_888: To po co takie pytanie robiłeś skoro tak można każdy wynik interpretować, żeby wyszedł marzec. Na luty głosowało 48%, na marzec 24% a na kwiecień 28%, no to #!$%@? zrobie w marcu ( ͡º ͜ʖ͡º) Trzeba było od razu napisać, że nie wyrobisz się ze zrobieniem grafiki na początek lutego czy coś ;)

Rozbawiłeś mnie taką interpretacją wyników tego pytania.