Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na przełomie gimnazjum i liceum uświadomiłem sobie że nie mam powodzenia u kobiet bo jestem nudny. Mój dzień to było 8 szkoły 3h gierczenia 5h nic nie robienia i uczenia się, 8h snu. Postanowiłem więc że codziennie będę kupował gazety i je czytał. Po jakichś 3 miesiącach miałem dość dużą wiedzę ogólną i raczej dużo tematów do rozmowy. Podszedłem do koleżanki z szkoły (rok starsza) i o dziwo zgodziła się na spacer plus jakąś przekąskę.#!$%@?łem jej faktami, sypałem z rękawa komentarzami dotyczącymi świata, błahe sytuacje potrafiłem powiązać z ciekawostkami. To był chyba szczytowy moment rozwoju mojego mózgu. Myślałem że mam ją w kieszeni (zwłaszcza że uśmiechała się i potakiwała) dopóki nie podsłuchałem jej rozmowy z koleżanką. Szedłem właśnie na poprawę sprawdzianu z chemii. Szkoła była pusta, było już po 17:00 i tylko kilka osób poruszało się po korytarzach. Było tak cicho że dało się usłyszeć mycie talerzy w stołówce na drugim końcu szkoły. Podchodząc do sali gdzie miałem pisać poprawę usłyszałem jej głos. Rozmawiała z jakąś dziewczyną (której nie znałem) o mnie. Słowa jakimi mnie opisywała to: nudziarz, żenada, frajer. #!$%@? mnie wzięła. Nie odzywałem się do niej później i związek nie zdołał powstać. Dopiero po dwóch miesiącach zrozumiałem dlaczego jej nie zdobyłem. Kobiet nie kręci pasja faceta. Facet z pasją nie jest atrakcyjny. Facet jest atrakcyjny jak ma WIDOWISKOWĄ pasję lub TRZEPIE NA NIEJ DUŻY HAJS. Pasja mężczyzny jest potrzebna kobiecie żeby pochwalić się swoim łosiem przed koleżankami i wzbudzić w nich ZAZDROŚĆ. Dodatkowo dobrze jest jeśli pasja kojarzy się z dostatnim życiem. Kobiety chcą żyć FIKCJĄ DOSTATNIEGO ŻYCIA. Twoja pasja może im tą fikcje dostarczyć. A skąd to wywnioskowałem? Po dwóch miesiącach moja bae zaczęła chodzić z kolesiem który bawił sie w windsurfing. Jazda na falach spełnia wszystkie znamiona atrakcyjnej pasji dla kobiety. Chociaż obiektywnie jest gównowarta to kobiety lecą na nią. Lecą na tą fikcję. Moje koleżanki z klasy też za chłopaków miały siatkarzy, piłkarzy itp. Natomiast np. mój kolega w przegrywie Mistrz Juniorów (czy jakoś tak) w grze w kropki na Polskę do dziś nie zaruchał (tak jak i ja) XD Dlatego rzuciłem wszystkie nadzieje związane z kobietami i od 18 roku życia chodzę na dziwki. Raz, dwa, trzy razy w miesiącu. To tylko 600 zł a można doznać FIKCJI (XD) powodzenia u kobiet. Thanks roksa (i garsoniera w szczególności)
#przegryw #tfwnogf #roksa #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz
źródło: comment_8Zm1gHkNcs3n3Fivj6AXVwA7d3e1hd9Z.jpg
  • 57
@Tibiasz: Poniedziałek, wtorek mam rozmowy o prace. Miałem nawet rozmowę telefoniczną o pracę, gdzie pytali się mnie czy nie chciałbym może przeprowadzić relokacji do innego polskiego miasta. W grę wchodziło tydzień-dwa tygodnie pobytu w Polsce, a potem wyjazdy zagraniczne typu Meksyk, Chiny, Tajlandia i Europa oczywiście (muszę nałapać doświadczenia nawet w takich januszexach jak to nazwałeś). Za 2500 zł. jestem w stanie odłożyć tyle pieniędzy by nawet polecieć do Stanów po
Za 2500 zł. jestem w stanie odłożyć tyle pieniędzy by nawet polecieć do Stanów po jakimś okresie czasu i podróżować nawet po nich rowerem

To może napisz co do tej pory takiego zrobiłeś. Bo dalej żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie "będę, mógłbym" i brzmisz co najmniej żałośnie.

W razie jako to piszesz zderzenie z rzeczywistością mogę się przebranżowić nawet na programistę.

Aha, w razie gdyby nie wyszło Ci to co planujesz to
BiałkowyGóral: Kobietę tzeba umieć rozbawic to jest pierwszy krok do podbicia jej serca #romantyzm ale jak ktoś okazuje stulejarnosc to konczy sie to frendzonem .
Ktorą droga bedziesz szedl mirku musisz wybrac sam bo nawet jak ktos pomoze zrobic Ci pierwszy krok to i tak bedziesz musial dalej dzialac sam.
Wybaczcie prosze ze nie ma ą ę ź ż itd. Jestem zmeczony ale zaliczylem ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Tibiasz: Jestem na kierunku studiów, który pokrywa może nie w całości, ale całkiem dużą część materiału przerabianego na kierunku informatyka. Przebranżowić się zawsze mogę, ale nie będę raczej taki dobry jak ci z powołania (niektórzy ci lepsi z programowania, którzy wolą to robić właśnie tak robią, zwłaszcza że jedna specjalność u nas na studiach to właśnie coś pozwalającego robić magisterkę na informatyce). Aha no i gościu nie #!$%@? o mnie rzeczy,
szczerze mówiąc taniej wychodzą dziwki niż utrzymanie kobiety, ale to nie to samo...


@GrindujTopy: im dłuższy związek, tym mniej kosztuje "utrzymanie kobiety". Faceci przestają z czasem dbać o swoją kobietę więc i pieniędzy na nią nie wydają. #takaprawda
Interesowanie się polityką, ekonomią i wszystkim co sie dzieje na świecie to nie jest pasja?


@AnonimoweMirkoWyznania: trochę beka, bo nie interesując się kompletnie niczym i po 3 miesiącach tylko czytania gazet (i pewnie wykopu) mówić, że się interesuje polityką, ekonomią i "wszystkim, co się dzieje na świecie" (lol) i ma się taką wiedzę, żeby naprawdę się o tym z sensem wypowiadać, trzeba mieć 15 lat albo nie mieć zielonego pojęcia, o