Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na przełomie gimnazjum i liceum uświadomiłem sobie że nie mam powodzenia u kobiet bo jestem nudny. Mój dzień to było 8 szkoły 3h gierczenia 5h nic nie robienia i uczenia się, 8h snu. Postanowiłem więc że codziennie będę kupował gazety i je czytał. Po jakichś 3 miesiącach miałem dość dużą wiedzę ogólną i raczej dużo tematów do rozmowy. Podszedłem do koleżanki z szkoły (rok starsza) i o dziwo zgodziła się na spacer plus jakąś przekąskę.#!$%@?łem jej faktami, sypałem z rękawa komentarzami dotyczącymi świata, błahe sytuacje potrafiłem powiązać z ciekawostkami. To był chyba szczytowy moment rozwoju mojego mózgu. Myślałem że mam ją w kieszeni (zwłaszcza że uśmiechała się i potakiwała) dopóki nie podsłuchałem jej rozmowy z koleżanką. Szedłem właśnie na poprawę sprawdzianu z chemii. Szkoła była pusta, było już po 17:00 i tylko kilka osób poruszało się po korytarzach. Było tak cicho że dało się usłyszeć mycie talerzy w stołówce na drugim końcu szkoły. Podchodząc do sali gdzie miałem pisać poprawę usłyszałem jej głos. Rozmawiała z jakąś dziewczyną (której nie znałem) o mnie. Słowa jakimi mnie opisywała to: nudziarz, żenada, frajer. #!$%@? mnie wzięła. Nie odzywałem się do niej później i związek nie zdołał powstać. Dopiero po dwóch miesiącach zrozumiałem dlaczego jej nie zdobyłem. Kobiet nie kręci pasja faceta. Facet z pasją nie jest atrakcyjny. Facet jest atrakcyjny jak ma WIDOWISKOWĄ pasję lub TRZEPIE NA NIEJ DUŻY HAJS. Pasja mężczyzny jest potrzebna kobiecie żeby pochwalić się swoim łosiem przed koleżankami i wzbudzić w nich ZAZDROŚĆ. Dodatkowo dobrze jest jeśli pasja kojarzy się z dostatnim życiem. Kobiety chcą żyć FIKCJĄ DOSTATNIEGO ŻYCIA. Twoja pasja może im tą fikcje dostarczyć. A skąd to wywnioskowałem? Po dwóch miesiącach moja bae zaczęła chodzić z kolesiem który bawił sie w windsurfing. Jazda na falach spełnia wszystkie znamiona atrakcyjnej pasji dla kobiety. Chociaż obiektywnie jest gównowarta to kobiety lecą na nią. Lecą na tą fikcję. Moje koleżanki z klasy też za chłopaków miały siatkarzy, piłkarzy itp. Natomiast np. mój kolega w przegrywie Mistrz Juniorów (czy jakoś tak) w grze w kropki na Polskę do dziś nie zaruchał (tak jak i ja) XD Dlatego rzuciłem wszystkie nadzieje związane z kobietami i od 18 roku życia chodzę na dziwki. Raz, dwa, trzy razy w miesiącu. To tylko 600 zł a można doznać FIKCJI (XD) powodzenia u kobiet. Thanks roksa (i garsoniera w szczególności)
#przegryw #tfwnogf #roksa #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Na przełomie gimnazjum i liceum uśw...

źródło: comment_8Zm1gHkNcs3n3Fivj6AXVwA7d3e1hd9Z.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jak caly czas nawijales o czyms, co jej nie ciekawilo, to nic dziwnego, ze jej nie zainteresowales.
To nie chodzi o to, zeby facet cala randke chwalil sie, jaki to nie jest madry :P To kazdego zrazi, nawet w sytuacji nieromantycznej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dziwisz się, że dla lasek windsurfing jest ciekawszy niż czytanie gazet? I co to ma wspólnego z finansami? Co do gry w kropki, to aż takie beznadziejne nie jest. Mój kolega poznał swojego różowego grając w go (gra w sumie dość podobna do kropek).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze się czyta.

Chodzenie na dziwki na wypoku coraz bardziej popularne :/

Nie da się ukryć, że w znacznej mierze, laski potrzebują faceta właśnie po to, żeby móc się nim pochwalić przed koleżankami. Gra w kropki nie jest atrakcyjna, albo nie daj Boże szachy. Ale jak wyczynowo brejkdensa skacze to już jest koleś wart uwagi..

Jakie gazety czytałeś? Jestem w temacie, bo też trochę czytam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Naprawdę eureka gościu. Wszystko rozchodzi się o pieniądze. Kasa, kasa, kasa, kasa. Zrób #!$%@? tak jak ja będę robił. Będę miał po studiach pracę jako inżynier czegoś zajebistego (nie powiem na razie by się nie demaskowac). Z tego będą pieniądze, będę podróżował po świecie (na moje szczęście moja praca wręcz wymaga delegacji zagranicznych przez co nie założę rodziny jak to koleś na praktykach mi powiedział - ale przelotne seksy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dokładnie jak piszesz. Kiedyś któryś Mirek opisywał jak to interesował się lotnictwem. Na początku było to składanie modeli samolotów. Jednocześnie zarywał do pewnego rozowego, ale ten nie wykazał zainteresowania. Dopiero kiedy wstąpił do aeroklubu i zrobił licencję pilota szybowca, to nagle zyskał w jej oczach. A że myślał głową i miał honor, i RiGCz to ją olał ciepłym moczem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MINDGAME: a potem jeszcze nagrywaj na jewtuba filmy "bogactwo część główna skuhwysynyyyy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak w ogóle to masz racje, o hajs i widowiskowość się wszystko rozbija.
  • Odpowiedz