Wpis z mikrobloga

Niedogaduje się z moim starym . Jestem tymrocznym matrurzystą, dzieciakiem z rozbitej rodziny. Mama umarla kilka lat temu na raka, i od tego czasu moje relacje z ojcem ulegly zmienie. To jest moj prawdziwy problem ....

Moze jestem troche chamski furiat czasem, ale ostatnio przegiol pale moim zdaniem. Ojciec spotyka sie od jakiegos czasu (plus minus 8 msc) z jedna nauczycielka chemi z okolicznej podstaw. Ostatnio pani "ruda swinia" ;D zrobila jakis gownorosol i ojciec (jako ze wie, ze to moja ulubiona potrawa ktora robila moja mama) zawolal mnie na sprobowanie i mowi "zobacz jaki pyszny rosol Ela zrobila". Tak mnei to w------o ze mi probuje zastapic matke, ze sie w-------m i wylalem ten rosol calkiem . Ta jego gaszka oczywiscie oczy jak piec zlotych i strach. Czulem satysfakcje niepowiem. ale teraz stary juz calkiem sie nieodzywa i karze mi isc do pracy mimo ze jeszcze nawet matury nie mam . chyba go ogolnie po&ebalo. zawolam tez mirkow spod #prawo i poprosze o porade prawna czy moge wyciognac jakies alimenty z tego jakbym sie wyprowadzil

I powiedzcie tez, bo nie czuje zebym zle zrobil. ojcu tylko dupyw glowie a ja bym chcial tylko spokoju w moim smutnym zyciu

#anonimowemirkowyznania #truestory #bekazgrazyn #alimenty
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@desensitization: Szanuj Ojca, poucz się ortografii, szanuj tę Panią, albo zostaniesz do końca życia sam... stracisz rodzinę i mając rentę po śmierci Mamy, jak skończysz edukację, to Ojciec może cię pozwać i Ty będziesz mu płacił rentę! zacznij myśleć... na tę chwilę jesteś głupi i nie masz szacunku do ludzi... nie ma to jak obrazić najważniejszą osobę w swoim życiu ... Mój Tata zmarł 3 lata temu, gdyby mama chciała
  • Odpowiedz