Wpis z mikrobloga

Jaką ripostę polecilibyście dla pięciolatki, która jest wytykana przez rówieśników palcami za to co je w szkole? Mała je paprykę, którą bardzo lubi, a która gówniakom kojarzy się z krwią [wtf], zaś same gówniaki wpierdzielają biszkopty i inne gówna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytanie #dzieci #niewiemjaktootagowac #wychowanie i nie wiem, może #zonabijealewolnobiega bo może być chamsko, byle z kulturą, żeby młoda na dywaniku nie wylądowała, bo to kochane dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

aha - rzecz dzieje się w UK jakby co
  • 124
  • Odpowiedz
panowie nie doczytali ostatniego zdania, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@matra: Ale co? Liczysz na super błyskotliwą ripostę dla pięciolatków? Mają spalić się ze wstydu? Dalej będą po niej cisnąć. Porządny #!$%@? i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra:

Sposób podejścia jednostek ludzkich do pokarmu jest strasznie rażący. Ja postrzegam jedzenie jako paliwo. Ważny jest odpowiedni zarówno bilans kaloryczny, jak i zestawienie wartości odżywczych oraz witamin niezbędnych do właściwego funkcjonowania organizmu. Kiedy wy będziecie stali w kolejce na dializę po tym jak wasze żyły popękają wcześniej zapchane zwałami tłuszczu i cukru, ja będę przeżywała drugą młodość nieustannie się rozwijając.
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: prawdopodobnie skończyłoby się dywanikiem. Że dzieci straszy. Tępi ludzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Orellan: nie chodzi o to jak ominąć problem, tylko jak go rozwiązać. Wyśmiewanie dzieci jedzących normalną żywność przez te, które żrą gruz jest przecież normą. Jesz coś, co nie jest przetworzonym gównem ze sklepu, to zawsze będziesz dziwak lub gorszy.
  • Odpowiedz
@matra: kup młodej iphona czy co tam teraz dzieciaki chcą mieć. Jak zaczną zazdrościć to powie rówieśnikom, że to dzięki jedzeniu zdrowej papryki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra: skoro dzieciak je zdrowo, a pozostałe dzieci nie, to myślę że zwyczajne "#!$%@?ć Ulane #!$%@?!" wystarczy. Polecam również zakup koszulki z tym hasłem.
  • Odpowiedz