Wpis z mikrobloga

Jaką ripostę polecilibyście dla pięciolatki, która jest wytykana przez rówieśników palcami za to co je w szkole? Mała je paprykę, którą bardzo lubi, a która gówniakom kojarzy się z krwią [wtf], zaś same gówniaki wpierdzielają biszkopty i inne gówna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytanie #dzieci #niewiemjaktootagowac #wychowanie i nie wiem, może #zonabijealewolnobiega bo może być chamsko, byle z kulturą, żeby młoda na dywaniku nie wylądowała, bo to kochane dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

aha - rzecz dzieje się w UK jakby co
  • 124
  • Odpowiedz
@matra: Smutłem jak przeczytałem Twoje pytanie. Nagle uświadomiłem sobie, że obecne problemy mojej córki w przedszkolu to pikuś, bo im będzie starsza, tym więcej będzie takich akcji, jak opisujesz. Jak pomyślę, że jakieś dzieciaki będą się z niej wyśmiewać pod byle pretekstem i raczej nic się z tym nie da zrobić, to już teraz się gotuję, na zapas ;)
  • Odpowiedz
@matra: "Moja mame ma konto na Wykop.pl i jeśli nie przestaniecie się śmiać, to przyjdzie tu i zrobi z wami porządek, karaczany jedne!" ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Dzieci potrafią być podłe


@matra: Podłe to mało powiedziane. Im starsze tym potrafią być bardziej okrutne. Ja się dopiero po liceum ogarnąłem do końca, że "koledzy ze szkoły" to tacy sami ludzie jak ja i powinienem uważać, żeby ich nie krzywdzić.
Dzieci mają na to #!$%@? i potrafią zaszczuć inne, szczególnie nie należące do żadnej paczki.
  • Odpowiedz
@matra: Piotr żyła też lubi paprykę :) na idoli zawsze warto się powoływać :)) zawsze może powiedzieć chłopakom, że ich idole też jedzą paprykę
  • Odpowiedz
@matra u mnie w przedszkolu był taki jeden który dokuczal wszystkim dzieciom po kolei. Przyszedł po mnie do przedszkola wujek policjant w umundurowaniu i powiedział, że jak zobaczy że którykolwiek dziecko dokucza pozostałym to pojedzie z nim na komendę. Przedszkolanki były przerażone ale potem wujkowi dziękowały bo od tamtej pory był spokój i z tym dzieciakiem i potem jak przyszedł do grupy jakiś młody chojrak to mu inne dzieci mówiły że przychodzi
  • Odpowiedz
@matra
Nie może im zaproponować tej papryki? Najlepiej tym, którzy śmieją się bo reszta się śmieje bo chcą się przypasować.
Skuteczne wydaje się bombardowanie pytaniami "co śmiesznego w jedzeniu warzyw?" I potem "dlaczego", "dlaczego", ..., na hasło "nie wiem" - "to może spróbuj".
Potrzeba chociaż jednej osoby, która by spróbowała i przeszła na ciemna stronę mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra: mam pewien pomysł( ͡° ͜ʖ ͡°) Spakuj dla niej normalną paprykę + kilka kawałków chili, mała niech powie, że na pewno nie są prawdziwymi facetami, żeby zjeść paprykę :)
  • Odpowiedz