Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, pomóżcie. Pytanie głupie, ale liczę na poważne podejście do sprawy...
tl;dr- gdzie poznaje się ludzi podobnych do siebie kiedy jest się spokojnym domatorem?
Opis: Nie jestem przegrywem. Ani niebrzydki, ani nie przypałowy, z pasjami i wiedzą, lubię rozmawiać... Jedyne czego nie lubię to imprez, tańczenia, głupot, ,,zwałowania" i spotkań pod hasłem ,,najba" (od początku roku w ogóle nie piję, nie przepadam za alkoholem). Lubię czasem gdzieś wyskoczyć, ale raczej na koncert lub na sziszę czy wystawę... Przez długi czas żyłem w poczuciu bycia odmiennym od większości moich rówieśników i rówieśniczek, po prostu powyżej opisany przeze mnie styl bycia wydaje mi się tak popularny, że niemal jedyny. No ale myśląc o tym zdałem sobie sprawę, że przecież są ludzie tacy jak ja, są tacy chłopacy i takie kobiety, chyba po prostu muszę znaleźć odpowiednie miejsce do ich poznania... Ale gdzie? Przecież na dyskotekę nie pójdę, bo tam nie poznam domatorki... Próbowałem w internecie, ale na portalach typu badoo i tinder wbrew wszelkiej logice są same dziewczyny kochające imprezować (czemu mają konta na tym portalu, skoro w każdy weekend mogą poznawać nowych facetów na jakiejś dyskotece?) i raczej gardzące takimi spokojnymi facetami jak ja. Brakuje mi w moim otoczeniu osób podobnych... Co poznam jakąś fajną ,,loszkę" to okazuje się, że lubi wypić a po alko robi się po prostu głupia, albo że kocha tańczyć i co weekend impreza. Nie przeszkadza mi to w kolegowaniu się, ale jednak czuję samotność i wyobcowanie przez to, że nie otaczam się osobami mi bliższymi, lubiącymi podobnie spędzać czas. Poradźcie coś, może mieliście lub macie podobny problem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam podobny problem. Też się dziwię, że faceci spodziewają się w internecie kobiet imprezowych. Jeśli ktoś jest otwarty i przebojowy to przecież ma o wiele łatwiej poznać kogoś na swych licznych imprezach i wypadach.