Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
NIe wiem co robić
#niebieskiepaski #rozowepaski #feels

Mój niebieski lubi sobie czasem polecieć w białe. Mówi, że niby od czasu do czasu, że raz na kilka tygodni, że od imprezy itede. Ja do tej pory za każdym razem wiedziałam, gdy mocniej się zabawił. Faktycznie, jak do tej pory raz w miesiącu, może rzadziej. Ma bardzo odpowiedzialną pracę, więc nie możne ciągnąć zbyt często - sprawna głowa to podstawa, dwudniowe zjazdy zapewniłyby mu bezrobocie. NO ALE JEDNAK martwię się. Jako osoba, która nigdy nie miała styczności z takimi sprawami nie mam pojęcia co o tym myśleć i czy to normalne. Mogę mu tego zabronić i strzelić focha, ale istnieje szansa, że wtedy po prostu będzie się z tym ukrywał - ja jednak wolę wiedzieć, niech boli, ale wyjdzie na jaw.
Czy istnieje coś takiego jak TYLKO weekendowe ćpanie? Tak jak np weekendowa najebka? Mówi się, że nIby nie każdy, kto lubi wódę jest od razu alkoholikiem. Jak jest z tymi innymi rzeczami?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 101
@instinCtoriginal aha bym zapomnial
milego picia
juz nie wspominajac o tym ze rozgraniczasz narkotyki i alkohol jakby to bylo zupelnie co innego, nawet nie odpisuj bo dyskusja z toba zanim nie otworzysz chociaz odrobine umyslu jest bezsensowna
w tabeli proponuje zwrocic uwage na ten taki cielisty kolorek i ten obok, co do twoich madrosci nt nie rycia "bani" przez alkohol
masz bardziej zryta banie niz okazjonalny uzytkownik heroiny, moze dlatego gadasz takie
lazer - @instinCtoriginal aha bym zapomnial
milego picia 
juz nie wspominajac o tym z...

źródło: comment_l4orOmVrCOC7H1cfA5gCQ3u8kDmgA45r.jpg

Pobierz
pisze o bialych proszkach o ktorych wspomniala opka, nie wiem czemu wszyscy mi wkladaja jakies niestworzone rzeczy w usta XD


@instinCtoriginal: Bo ogólnikowo wrzucasz wszystkie narkotyki do jednego wora. Biały proszek to też mogą być różne substancje, podejrzewam, że ćpa fetę na imprezach albo jakieś dopalacze. Koks to by raczej na jakichś bankietach leciał.

zapomnialem dopisac - nigdy nic nie wachalem i nie zamierzam. Ani wstrzykiwac.


Trochę słabo, że nie masz
@AnonimoweMirkoWyznania: To wszystko zależy od genetyki. Jedni mają większą skłonność do uzależnień, inni mniejszą. Znam ludzi, którzy regularnie piją ze znajomymi, a mimo tego wcale ich nie suszy, kiedy nie mają się z kim spotkać przez kilka tygodni. Znam takich, co nie wyobrażają sobie weekendu bez co najmniej piwa. Nie ma żadnej magicznej formuły na uzależnienie.
@lazer:
Nie mowie ze alkoholu nie czuc. Nikt chyba nie rozumie co mam do przekazania XD
Alkohol ryje banie ale poryje i przestanie. Prochy ryja banie i przestana ale szkody zostaja.

Te tabelki mozesz schowac do szuflady bo alkohol jest ogolnodostepny a prochy nie. Wiadomym jest wiec ze mniej ludzi bedzie uzaleznionych od hery i innych niz tych od alko.

Nigdzie nic nie rozgraniczylem, alko to taki sam narkotyk i ostatni
@instinCtoriginal

Alkohol ryje banie ale poryje i przestanie. Prochy ryja banie i przestana ale szkody zostaja.

o czym ty w ogole mowisz
czy ty sie dobrze czujesz?

co do tabelki to chyba jej nie otworzyles w ogole, probujesz na sile udowodnic swoja racje, jestes zaslepiony i nie dopuszczasz do siebie ze #!$%@? takie glupoty ze ciezko sie to czyta

poczytaj, doedukuj sie, ja z toba koncze bo podejrzewam ze jestes zwyklym trollem
@AnonimoweMirkoWyznania uzależnienie od amfetaminy i tak jest znacznie lepsze niż uzależnienie od alkoholu, to po pierwsze. Po drugie, uzależnienie dotyka częściej osób z, ogólnie mówiąc, nieciekawą sytuacją życiową.

Uzależnienie bynajmniej nie jest efektem samego ćpania. Mnóstwo ludzi odnoszących sukces (i nie), będących zupełnie zdrowymi, dobrymi etc. Etc. ćpa. To nie ma znaczenia. Jeśli nie lubisz ćpania, to mu o tym powiedz. Jeśli boisz się że się uzależni, to poczytaj o tym poważnie.
Alkohol ryje banie ale poryje i przestanie.


@instinCtoriginal: To chyba te spotkania AA dla beki organizują.

Prochy ryja banie i przestana ale szkody zostaja.

ostatni raz napisze ze alkohol jest slabszym nakrotykiem niz prochy.


Ale Ty nawet nie wiesz, co porównujesz, jest multum narkotyków w postaci proszku i mają różne działania, różne konsekwencje zdrowotne.

Te tabelki mozesz schowac do szuflady bo alkohol jest ogolnodostepny a prochy nie.


Akurat w przypadku tej
BogataDziewczyna: Między weekendowym ćpaniem a narkomaństwem jest bardzo cienka linia. Wiem z własnego doświadczenia, sam byłem takim weekendowym "używaczem". Skończyło się na ćpaniu w tajemnicy przed dziewczyną w cyklach ćpanie - zjazd - jeden dzień przerwy - ćpanie - zjazd - jeden dzień przerwy itp. Całe szczęście dzięki dziewczynie tak szybko jak w to się wpakowałem tak szybko z tego wyszedłem. NIE POLECAM

Zaakceptował: sokytsinolop
@lazer: moze i jestem zaslepiony, nie ukrywam wciaganie to dla mnie patologiczny temat i gardze wciaganiem w nos czegokolwiek poza tabaka.

@kociorek: znowu XD
Nigdzie nie napisalem ze alko nie uzaleznia. Moze niejasno... chodzi mi o to ze od alko ciezej sie uzaleznic niz od prochow.

O jakich prochach mowie? Nie znam sie na tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ogolnie o #!$%@? po ktorych nie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Paladin_Woodrugh: no moze zle ze wrzucilem to do jednego wora.
Powiedzmy ze wachania nie akceptuje ale toleruje dopoki nie jest to wciaganie wplywajace negatywnie na agresje i niepoczytalnosc.

@dolOfWK6KN: mysle ze jakas tam subtelna roznica jest. Ale od poczatku zycia jestem w sumie indoktrynowany wiec nie mam opiniotworczego zdania.
znowu XD

Nigdzie nie napisalem ze alko nie uzaleznia. Moze niejasno... chodzi mi o to ze od alko ciezej sie uzaleznic niz od prochow.


Wg mnie hierarchia jest następująca: opioidy (np. heroina, morfina) > alkohol > cała reszta.

ale ogolnie o #!$%@? po ktorych nie wiesz czy czlowiek obok ktorego stoisz nie #!$%@? ci zaraz kosy w zebro albo sie nie zesra.

Ale jakos bardziej sie boje o zycie przy cpunach niz