Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
NIe wiem co robić
#niebieskiepaski #rozowepaski #feels

Mój niebieski lubi sobie czasem polecieć w białe. Mówi, że niby od czasu do czasu, że raz na kilka tygodni, że od imprezy itede. Ja do tej pory za każdym razem wiedziałam, gdy mocniej się zabawił. Faktycznie, jak do tej pory raz w miesiącu, może rzadziej. Ma bardzo odpowiedzialną pracę, więc nie możne ciągnąć zbyt często - sprawna głowa to podstawa, dwudniowe zjazdy zapewniłyby mu bezrobocie. NO ALE JEDNAK martwię się. Jako osoba, która nigdy nie miała styczności z takimi sprawami nie mam pojęcia co o tym myśleć i czy to normalne. Mogę mu tego zabronić i strzelić focha, ale istnieje szansa, że wtedy po prostu będzie się z tym ukrywał - ja jednak wolę wiedzieć, niech boli, ale wyjdzie na jaw.
Czy istnieje coś takiego jak TYLKO weekendowe ćpanie? Tak jak np weekendowa najebka? Mówi się, że nIby nie każdy, kto lubi wódę jest od razu alkoholikiem. Jak jest z tymi innymi rzeczami?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 101
  • Odpowiedz
  • 5
A nie łatwiej zamiast od razu strzelać focha i zabraniac tak po ludzku pogadać? Jak dasz mu jakieś sensowne argumenty to może się zastanowi i podejmie jakąś decyzję
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Człowiek uzależniony czuje się bardzo samotny. Nie chce przyznać się przed sobą do uzależnienia, mówi: „W każdej chwili mogę przestać”. Jednak nie może i nie potrafi poprosić o pomoc – jest przecież ambitny i wstydzi się powiedzieć sobie np. „Jestem alkoholikiem” czy „Jestem narkomanem” itd. – to są przecież takie brzydkie wyrazy. Ale trzeba w końcu tak do siebie powiedzieć, a potem wyciągnąć rękę po pomoc, bo na końcu tej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sami znawcy się wypowiadają, a prawda jest taka, że nikt Ci nie powie 100% prawdy. Musisz po prostu z nim pogadać, obserwować i sama ocenić, czy to jest wąchanie w formie zabawy, czy faktycznej potrzeby. "Raz w miesiącu lub rzadziej" nie brzmi jak uzależnienie, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków, ale bądź czujna, bo każdy inaczej reaguje na różne używki :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @SScherzo: @niemampomyslunannick: @niemieczargentyny: @zagorzanin: @instinCtoriginal: @PanKracy582: @szcz33pan: białe ergo amfetamina NIE uzależnia fizycznie i znam dziesiątki przykładów ludzi którzy ćpali imprezowo a potem dorośli i dali sobie z tym spokój.

Czy chłopaczyna grzeje tylko w weekendy a nie częściej bo np uzależnił się psychicznie od stanu po amfie? Tego też nie możesz być PEWNA. Mityczne zjazdy po amfie są kwestią mocno zidywidualizowaną. Niektórzy
  • Odpowiedz
białe ergo amfetamina NIE uzależnia fizycznie i znam dziesiątki przykładów ludzi którzy ćpali imprezowo a potem dorośli i dali sobie z tym spokój.


@zenon1002: Są ludzie, którzy mają silną psychikę i nie uzależnią się. Dlatego niech zrobi sobie test, pół roku bycia czystym. Skoro nie jest uzależniony, to nie będzie to problem?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Setki substancji ma biały kolor ale zakładam, że chodzi o kokainę. Nie słuchaj #!$%@? Januszy, że hehe lepiej wódki się #!$%@?ć. Nie mówię, że to samo zdrowie ale jak #!$%@? raz na kilka tygodni to na pewno nie jest uzależniony. Wszystko jest dla ludzi z odpowiednim umiarem.

Od swieta to sie mozna napic z rodzina a nie wciagac jakies mozgojeby.


@instinCtoriginal: Ale z Ciebie Polak. xD Znam w #!$%@?
A.....q - @AnonimoweMirkoWyznania: Setki substancji ma biały kolor ale zakładam, że c...

źródło: comment_AmfHZOQO0jOIyVec5PL1UZe0XwxKI1HB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz