Wpis z mikrobloga

@Neaopoliti: Ja się już wystarczająco naprodukowałem w usuniętym przez @Yuikinex wpisie, ale powtórzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pod wpisem była całkiem długa dyskusja. Konkluzja była taka, że IKO ma prawdopodobnie skopany separator dziesiętny i zamiast przecinka jest kropka.
Zaproponowałem więc @Yuikinex żeby wrzucił screeny już po zaksięgowaniu wpłaty, aby uciąć wszelkie spekulacje. Niestety, @Yuikinex nie skorzystał z rady, tylko usunął konto. Dla mnie to świadczy o zwykłej
  • Odpowiedz
nie daję na wosp.

Zawsze z zona jezdzimy raz do roku do domu dziecka i pomagamy w zaleznosci od potrzeb


@Neaopoliti: Przecież nikt nikomu nie każe przekazywać pieniędzy na konkretny cel. Każdy pomaga jak chce i komu chce. W czym problem?
  • Odpowiedz
@zpue: Zgadza się, a w iPKO są przecinki.
Zresztą to tylko świadczy o poziomie projektów informatycznych w PKO BP. Separatorem dziesiętnym przyjętym w Polsce jest przecinek, a nie kropka. Szczególnie źle to wygląda w tym przypadku, bo jest to aplikacja bankowa.
  • Odpowiedz
@nihil_novi: na stronie są przecinki, w potwierdzeniach kropki. Zgodzę się natomiast co do zlecenia, gdy transakcja jest zatwierdzona w potwierdzeniu jest napisane "Szczegóły transakcji", a nie "Szczegóły transakcji zleconej do realizacji".
  • Odpowiedz
@only: Już wiem z czego może wynikać różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawdopodobnie chodzi o 'wersję' iPKO. W nowej zmienili sposób generowania potwierdzeń i jest kropka. W starej był normalny przecinek. Ale że testerzy tego nie wyłapali? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Hmm sprawdziłem sobie u siebie i mam kropki, nie przecinki. Także jak dla mnie to nie dowód, bo sam dając takie potwierdzenie byłbym widocznie oskarżony o podróbkę.

@ILOVEPOLAND: To też jest norma w pko, do mnie zawsze dzwonią jak robię przelew ponad 10 tysięcy. Czasami nawet jak robię 5 tysięcy, a na koncie mam przykładowo 50. Także dziwiłbym się gdyby nie dzwonili.

PS jutro będę robił przelew na 11 tysięcy to
oiio - Hmm sprawdziłem sobie u siebie i mam kropki, nie przecinki. Także jak dla mnie...

źródło: comment_c3ba9xGMBcmJR1dvid12Xjo2TyqEsMJU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Który to już raz cymbały z wykop.peel dały się wykiwać? tak średnio raz na tydzień co nie? xd, plusujcie dalej gówno typu "pilna pomoc potrzebna" i "ile plusów tyle pieniążków dla marysi"
  • Odpowiedz
@robert919: Przecież było wiadomo, że to bait już po tym jak napisał, że z banku do niego dzwonili aby potwierdzić przelew.


@ILOVEPOLAND: przecież praktycznie w każdym dzwonią i jest #!$%@?ące, bo przelewy w takim Inteligo potrafią po 6h czekać na weryfikację (i minąć większość sesji wychodzących z danego dnia).
  • Odpowiedz