Wpis z mikrobloga

@ILOVEPOLAND: Przy zwykłym korzystaniu jest tak, że jak wykorzystasz 40 to już nadają ci kolejną i masz w domu na drugi dzień. Dlatego ja mam nowe karty co drugi dzień. A nawet jakby się skończyła bo mam więcej przelewów, to można tymczasowo w 20 sekund powrócić do potwierdzeń sms, także żaden ból. Przełączanie się między formami jest szybkie na szczęście.

Niemniej podsumuję to o czym pisaliśmy. To, że do niego
  • Odpowiedz
Czyli co w końcu, wykopki straciły te plusy i teraz nie odzyskają? W dodatku jak skasował konto to plusy poszły się #!$%@?ć na zawsze?
Czy to jest dobrze, czy źle dla plusonomii? Mniej plusów na rynku to chyba większa wartość, nie?
  • Odpowiedz
@xspeditor: Robię każdego dnia minimum jeden przelew na co najmniej 10 tysięcy z konta pko. Być może ważnym jest tu stan konta, czy procent stanu konta. Bo nie ukrywam, że pko jest moim rachunkiem do stałych opłat i stałych faktur, więc przelewam tam pieniądze docelowo, a potem całość schodzi na przelewy. Firmowe oficjalne mam w ing. Dlatego być może robiąc 6 przelewów dziennie na 50k łącznie dzwonią. Chociaż jak mówię,
  • Odpowiedz
@oiio: ja w sumie z firmowego robię, więc może to coś zmienia. Niestety pytałem czy można z tego zrezygnować ale okazało sie ze nie. Robie 10 przelewów a przy 3 juz dzwonią, wtedy muszze powiedziec zeby za godzine zadzwonili
  • Odpowiedz
@xspeditor: No ja nie jestem specjalistą i nie wiem skąd się biorą te rozbieżności, ale piszę jak mam. W sumie to już sądziłem, że to standard, bo w takim ing to ani razu nie dostałem telefonu na przelew poniżej 15k, tylko najwyżej podwójną weryfikację sms. Niemniej skoro tutaj jedni mają potwierdzenia w których jest przecinek przed groszami, a ja mam kropkę, to coś tam muszą mieć nie tak ;) Z
  • Odpowiedz
@FalseIdeas: Dzięki za potwierdzenie. Zastanawiam się w takim razie czy to czasem nie wykopowicze się zbłaźnili? Bo nawet jeśli tego przelewu nie zrobił, to podstawa oskarżenia jest niesłuszna.
  • Odpowiedz
@oiio: Aktualnie są kropki ale faktycznie w starej wersji systemu jako separator groszy były używane przecinki (nazwa pliku pko_trans_details_YYMMDD_HHMMSS.pdf)... w obecnej wersji, tzn. tam gdzie w nazwie pliku na rok przeznaczone są cztery cyfry, w potwierdzeniu przelewu, kwotę zapisze z kropką. Czyli podsumowując afera z dupy.
  • Odpowiedz