Wpis z mikrobloga

#podsumowanieafery #afera #wosp #wykop

1. @Yuikinex obiecuje przelew na WOŚP w ilości plusów
2. Pokazuje zlecenie przelewu na 10021,37zł
3. Użytkownicy PKO zwracają uwagę, że to tylko zlecenie przelewu i zamiast przecinka jest kropka
4. @Yuikinex usuwa wpisy, pisze bezsensowne wyjaśnienie, które nic nie wyjaśnia
5. @Yuikinex usuwa konto
6. ...
7. Brak profitu
Pobierz
źródło: comment_wEl4rAdW4qRsLU5tj16QStLawcWiYtmS.jpg
  • 85
@oiio: Do tylko raz dzwonili jak przelew za auto wysyłałem, a tak nie dzwonią nawet przy przelewach po kilka - kilkanaście tys złotych


@ILOVEPOLAND: warto podać bank o którym mówisz. PKO/Inteligo często weryfikuje zlecenia i to nawet w przypadku wielokrotnych przelewów na ten sam (zweryfikowany wcześniej) numer konta. Nawet przelewy do US wysłane z ich formularzy wymagają potwierdzenia telefonicznego.
@ILOVEPOLAND: Do mnie regularnie. Być może też ma na to wpływ forma weryfikacji, bo ja nie korzystam z smsów tylko karty kodów. Dopóki korzystałem z potwierdzeń sms to dzwonienie było rzadsze.
jesteś w stanie powiedzieć która ustawa jest poświęcona podrabianiu potwierdzenia przelewu? Ostatnio miałem taki przypadek i w banku mnie totalnie zlali.


@Powiedz_mi_swoje_leki_i_fobie: Art. 270

§ 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
@ILOVEPOLAND: Co kto woli, mi się z kartą lepiej współpracuje, bo jak robię 30 przelewów dziennie, to chciałbym to załatwić szybko, a te smsy czasem się zablokują, czasami sieć coś zgubi i tracę czas. Z kartami robię od ręki i przechodzę do innych działań. No tylko, że ja korzystam z konta firmowego to też inny typ korzystania.