Wpis z mikrobloga

#polskiyoutube #youtube #pytanie

Mirki, nie wiem juz co myslec wiec pytam was ( ͡° ͜ʖ ͡°) mianowicie kocham gry gram duzo we wszystko co sie da i postanowielem wrzucac filmy na jubube tylko teraz nie wiem czy sie w to bawic czy nie, bo jednak jeśli bym zaczął na poważnie nagrywac i regularnie wrzucic to chcialbym trafic do wiekszej grupy osob tylko pytanie czy na polskim jutube jest szansa wybic sie z takim kanalem samemu bez pomocy wiekszych jutuberow. Kanalow o takiej tematyce jest multum. Jestem ogolnie kreatywny i taki smieszek raczej bym ludzi nie zanudzil. Jesli warto probowac to jak nagrywac? Od razu z kamerka czy narazie nie? Podobno mam glos radiowy ale twarz raczej tez xD to moze najpierw bez zobaczyc jak sie przyjmnie? Od czego zaczac? Od jakiejs zapowiedzi kanalu? W sumie znajomi maja duzo filmikow bo czasem mnie nagrywali jak troche mi odbijalo xd takze tego, taka sytuacja. Bede wdzieczny za kazda opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A jeszcze moze zawolam #grafika #grafikakomputerowa w sprawie miniaturek i jakiegos tla czy cos takiego oczywiscie odplatnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak juz zaczynać to jednak profesjonalnie musialoby to wygladac ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem ze ciezko na poczatku sie przebic ale jak nie ja to kto ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz