Wpis z mikrobloga

Cześć,

Poniżej prezentuję przedstartowy odcinek kursu, o którym pisałem tutaj - w tym miejscu znajdziecie szczegółowy opis o co w tym wszystkim chodzi wraz z odnośnikami do materiałów i tego co będzie Wam potrzebne w podstawowym stopniu do pierwszego odcinka (opublikowany on zostanie za 10 dni czyli 26 stycznia), a poniżej załączam pierwsze nagranie audio & video :).

Informacje o kolejnych częściach będą regularnie publikowane pod tagiem #akademiaspetza ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Przy okazji wołam:

@Nights, @gruchacz, @ediz4, @biju, @Jarczur, @bi-tek, @Masterczulki, @mazi_, @Calvert, @Yooshi, @UnitrA, @Maciej_polit, @dejson, @jasiek12321, @lebort, @jppwt, @Kumek, @bartixon, @ludi889, @mandi, @pawel-niczyporek, @Hunqer, @Waaldo, @jayjay1337, @Gohanek, @Qontrol, @ManInBowtie, @menstruacyjnakaszanka, @MtEverest, @KonsolowyWyjadacz, @Rafi66, @Mr_Rafik, @meohaw, @Fenxo, @AlfaMenel, @rOyalFRosT, @Trzustek, @kietrz19, @Keepor, @oxern, @Pan_Myszon

#programowanie #programista15k #programujzwykopem #naukaprogramowania #informatyka #dotnet #dotnetnews #csharp #spetz #akademiaspetza
spetz - Cześć,

Poniżej prezentuję przedstartowy odcinek kursu, o którym pisałem tu...
  • 67
@9405: w poprzednim nagrywałem na słuchawkach Superlux, tutaj kupiłem już pro sprzęt (Rode procaster) i nawet nie musiałem czyścić szumów, bo nie było żadnych :). Używam Audacity do nagrywania głosu, Simple screen recorder do pulpitu oraz Avidemux do obróbki.
@TymekB: bo chcę i mogę. I traktuję to jako inwestycję :) to trochę tak jak z darmowym oprogramowaniem/usługami - jak przekonasz do siebie ludzi, że oferujesz coś wartego uwagi, to część z nich w przyszłości chętniej zapłaci za więcej ficzerów :). A poza tym mnie aktualnie cieszą inne rzeczy niż samo zarabianie hajsu.