Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
stoję o 2 w nocy na wiadukcie na Saskiej #!$%@? z kolegą, szukamy taryfy, ty patrz jedzie, no rzeczywiście widać kogut, w lewej ręce trzymam wpół wypite wino, prawą macham żeby się zatrzymał, patrzę a tu policyjny opel podjeżdża xD no witam panowie gdzie podwieźć hehe. śmieszki heszki spokojnej nocy życzyli a my spokojnej służby, czasem w Polsce nie jak w lesie ()

#warszawa #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 20
@Pienio69
@AnonimoweMirkoWyznania
@kzrr no a ja np kiedys sobie szedlem lekko zawiany rowniez okolo 2 w nocy, przeszedlem na pustym skrzyzowaniu na czerwonym a minute pozniej dostalem mandat xD gdzie wy spotykacie normalnych policjantow, ja mialem juz pare doswiadczen w tym nawet jedno ostrzejsze gdzie bezprawnie zostalem zabrany z mieszkania (a przedtem pouczony ze mlody pan policjant jest synem komendanta wiec jemu wolno)
normalnych policjantow spotkalem moze ze 2 razy
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja kiedyś wracałem w nocy podpity i się wywróciłem na zlodowaconym chodniku. Akurat policja jechała drogą obok, zawrócili, zapytali czy wszystko w porządku. Gdy odparłem że tak to powiedzieli żebym uważam bo jak widać strasznie wieje, nie wiem czemu ale bardzo mnie ta odezwa rozbawiła. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie nigdy policja się w stosunku mnie źle nie zachowała ale to może dlatego że zawsze
@AnonimoweMirkoWyznania kiedyś z kumplem szliśmy koło 1 od klubu do klubu i nas zatrzymała policja. Zapytali się gdzie idziemy, to im powiedzieliśmy. Poradzili do którego klubu iść gdzie jest najwięcej dziewczyn tego wieczoru :D
no a ja np kiedys sobie szedlem lekko zawiany rowniez okolo 2 w nocy, przeszedlem na pustym skrzyzowaniu na czerwonym a minute pozniej dostalem mandat xD gdzie wy spotykacie normalnych policjantow, ja mialem juz pare doswiadczen w tym nawet jedno ostrzejsze gdzie bezprawnie zostalem zabrany z mieszkania (a przedtem pouczony ze mlody pan policjant jest synem komendanta wiec jemu wolno)

normalnych policjantow spotkalem moze ze 2 razy


@lazer: Sorry ale po
@plushy wiem że to tak brzmi ale serio zawsze się staram być miły, wtedy na tych światłach przyznaje że straciłem w pewnym momencie cierpliwość ale to już było po wszystkim właściwie
za przechodzenie na czerwonym wsparlem juz nasze panstwo kwota bodajze 400 zl, mam cholernego pecha do policji chociaż jak mowilem zdarzyło się też spotkać normalnych ludzi np podczas picia piwa gdzie moglem z kumplem dostać mandat ale udalo się normalnie pogadac