Wpis z mikrobloga

Wracamy do gry. Dzisiaj już bez bluzgów co by moderacja się nie czepiała. Prostując jeszcze raz całą sprawę. Nie usuwałem i nie zamierzam usuwać żadnego swojego posta z typami. Nie wiem jaki miałbym w tym interes, skoro robię to za frytki, no ale takie podejrzenia zostały rzucone zaraz po tym jak ostatni post zniknął z Mirko. Wszystko jednak wyjaśnione i jestem czysty jak łza. Teraz przechodzimy do sedna bo dzisiaj kupę meczów. Mam dla was na dzisiaj 3 typy, o których chętnie opowiem:

Jazz -5,5. O Jazz od początku sezonu mówię i piszę w samych pozytywach przy okazji często zawierając ich w swoich typach. U siebie właściwie zawsze byli groźni ze względu na specyficzny klimat panujący w Utah. W tym sezonie do młodych gniewnych zbieranych co roku w drafcie dołożono doświadczenie i bang, mamy mieszankę, która była ostatnio w stanie powalić Cavs. Dzisiaj do Utah przylatuje jedno z największych rozczarowań obecnego sezonu. Detroit Pistons budowane przez Stana Van Gundyego na Orlando Magic v 2.0 okazuje się dużym niewypałem. Przegrywają mecz za meczem i liczymy, że dziś będzie podobnie. Jazzmani uskrzydleni ograniem LBJ-a i spółki powinni dzisiaj odnieść spokojne zwycięstwo. A no i bym zapomniał, Pistons są back-to-back

Bucks -2,5. Bucks prowadzeni przez Giannisa są naprawdę fun to watch. Wydawało się, że złapali lekką zadyszkę, gdy przegrali 2 mecze z rzędu, jednak zwycięstwo ze Spurs szybko ucięło wszelkie spekulacje. Dzisiaj w Milewaukee gościć będą Miami Heat, którzy są w trybie Tank-mode i może powalczą przez jakiś czas w tym spotkaniu, ale zwycięstwo ostatecznie zostanie u gospodarzy. Niskie handi -2,5 spokojnie do pokrycia.

Blazers WIN. Tutaj też przez chwile zastanawiałem się nad handi. Magic są w tym sezonie okropni i nawet ich kibice przestają na to patrzeć. Jednak przy okazji są drużyną nieobliczalną i nie wiadomo kiedy zagrają niezłe zawody. Portland wyszli z dołku spowodowanego kontuzją Lillarda, ale wciąż patrzę na nich przez pryzmat tych spotkań przegrywanych w fatalnym stylu bez swojego lidera i chociaż grają dzisiaj u siebie, w jednej z najgorętszych hal ligii to zostawię to jako czysty WIN bez szaleństw.

Z racji dosyć niskich kursów puszczam to wszystko razem. Początkowo chciałem jeszcze pograć Raptors -9,5 ale jednak to odpuszczam, mam złe przeczucia. Miejmy nadzieje, że choroba nie wpłynie na trafność typowania. Zapraszam do dyskusji, chwalenia się i obserwowania tagu #gdziejesthajs . Powodzenia Mireczki!

#bukmacherka
mihaaaa - Wracamy do gry. Dzisiaj już bez bluzgów co by moderacja się nie czepiała. P...

źródło: comment_Gm4oIjtGZ6LLRxocu6flt071GOHcZkqo.jpg

Pobierz
  • 28
@mihaaaa: nie mam sily dzisiaj myslec tak mnie leb boli wiec lece to co podales i oby szczescliwie .
W nocy udalo mi sie zlapac handi na Bulls +13.5 i bylem niezmiernie szczesliwy jak to upolowalem okazje ... az do momentu jak przegrali 15pkt po tragicznej koncowce .
Szybki kupon ratunkowy (NHL) uratowal fundusze , ale kilka soczystych przeklenstw w strone byczkow roznioslo sie po okolicy
Bedziesz live ?
Pozdro
@dreptacz: Być może ale tak jak ja tak i Ty masz wybór .. możesz zagrać lub nie .. możesz przeanalizować lub nie .. możesz dodać do kuponu lub nie .. ;) także mimo że masz dłuższy czas bycia wykopowiczem z całym szacunkiem - nie pajacuj ;)
@mihaaaa: granie na czysty win w nba to spore ryzyko, podobnie jak granie więcej niż double. Zbyt małe prawdopodobieństwo w tej lidze. Rozmawiałem z kolegą i obawiał się właśnie Portland. Poradził dać zamiast nich hornets lub Cavaliers... Wybrałem hornets..
@Sahasrara: nikt nie każe grać więcej niż double, jak podam 7 typów to zagracie wszystkie? Kolega trochę nie konsekwentny, mówi, że granie czysty WIN to spore ryzyko i poleca Ci zagrać... czysty WIN, poza tym jeśli obawiał się Blazers to nie wiem jak mógł wpaść na pomysł Hornets grający totalny piach przeciwko 76ers którzy są ostatnio w niezłej formie :) to jest tylko bukmacherka, cały czas to powtarzam, różne rzeczy się