Wpis z mikrobloga

#zalesie #rozowepaski Zajebiście. Jest piątek a żona strzela focha. Super. Weekedn zje***y. Wiem, że chodzi o to, że nie podoba mi się pomysł, żeby wydać 4700 PLN na thermomixa. Nie chodzi o kasę bo kasa jest. Uważam tylko, że coś takiego będzie tylko zabierać miejsce w kuchni. Zamiast spróbować przekonać mnie argumentami to ona strzela mega focha. Dlaczego ona nie może zrozumieć, że po 12 latach związku to już na mnie nie działa jak kiedyś?! Dziecinada.
  • 142
Też mam Monsier Cousine z Lidla. Jest spoko i mogę bez problemu gotować wszystko z przepisów Termomixa.
Mam trochę starszy model z osobną wagą (teraz był w Lidlu z wbudowaną w korpus urządzenia) co bardzo sobie chwalę i uważam za praktyczne.
@mrwrotek miesza, sieka, gotuje, gotuje na parze, wyrabia ciasta, blenduje, waży i nie zajmuje trzech szafek.
Jeśli nie lubisz choć trochę gotować to szkoda kasy wydawać.
Ja w tym gotuje zupy, zupy kremy, przetwory. Mielę kawę, owoce, przyprawy, lód. Robię drinki, napoje,"kubusie", sałatki, wyrabiam ciasto, gotuje na parze. Niby robot kuchenny ale wygodniejszy, solidniejszy i lepiej wyglądający. Plus przepisy dla debili gdzie tylko wrzucasz składniki tak jak Cię prosi, wciskasz Play masz