Wpis z mikrobloga

Mireczki jaka akcja :D

Śpię sobie spokojnie i słodko w łóżeczku, aż tu nagle takie wielkie JEBUT! Obudziłem się oczywiście, ale że dach nad głową jest, nic się nie pali i ogólnie wszystko wygląda spoko nie przejąłem się tym za bardzo, stwierdziłem, że pewnie komuś się nudzi o 2.49 i sobie puszcza petardy albo inne szpeje. Pokląłem pod nosem i idę spać dalej.

Nastał ranek, codzienną poranną rutynę przerywa dzwonek do drzwi. Otwieram, a tam... Policja. Nalot jakiś, czy co? Nie zamawiałem budzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°). Pytam, o co chodzi.

- Witam Policja
- Dzień dobry, czy słyszał lub widział Pan dzisiaj w nocy coś niepokojącego lub dziwnego?
- No... W nocy słyszałem jak coś nieźle jeb... To znaczy wybuchło znaczy się ( ͡° ͜ʖ ͡°) A stało się coś?
- Tak, pod sklepem niedaleko był napad i WYSADZILI bankomat.

Niedaleko mnie (w linii prostej jakieś 200m) jest Biedronka, a przy niej bankomat Euronetu. Tzn. Był bankomat Euronetu xD Whoa...

#krakow #dziendobry
  • 54
@Adhezyt ze trzy lata temu miałem podobną pobudkę w nocy, tez mnie obudził wybuch. W Kielcach napadli na bankomat po sklepem społem, tez był to euronet. Po tej akcji wstawili bankomat do sklepu.