Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 105

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#monk #lost
Pobierz
źródło: comment_iYVL7RCTfb0EVOhbp4gG2RbYSSbPJ6k5.jpg

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Detektyw Monk (2002) 31.4% (680)
  • Zagubieni (2004) Lost 58.7% (1270)
  • Żaden / Oba 9.8% (213)

Oddanych głosów: 2163

  • 21
@Matt_888: Jeżeli do waszych ulubionych seriali zaliczacie akiego tytuły jak Narcos, Breaking Bad czy Sherlock
to musicie podziękować Lost, ponieważ ten serial jest ojcem ich sukcesu. To on zapoczątkował modę na tworzenie wysoko budżetowych seriali które do tego nie są głupimi sitcomami tylko zawierają ,,porządny content''.
No i do tego opowiadają jedną z najbardziej fascynujących i zaplątujących się opowieść w której bardzo łatwo można się zgubić :)
@oszon

procedural jak kazdy inny lepszy od lostów? mam nadzieje ze nie masz więcej jak 12 lat


Co to za z dupy argument wieku? Seriale są produkowane pod konkretne grupy odbiorców. Jest całkiem spora grupa, która poszukuje po prostu rozrywki, czasem nawet głupawej, a ambicje twórców mało ich obchodzą.
Nie jestem w stanie zaprzeczyć, że LOST to bardzo dobry serial, na poziomie, ale po prostu nigdy nie będzie dla mnie wyżej od
@oszon Coś mi mówiło, że mniej więcej tyle.

Bez odnoszenia się do wieku, człowiek nie potrzebuje non-stop oglądać "ambitnych" produkcji. Musiałbym mieć ze dwadzieścia lat, żeby się przejąć tym, że oglądanie jakiegoś serialu zostanie odebrane jako dziecinne zachowanie. Jak mam ochotę na coś ambitniejszego, to sobie poczytam książkę, albo obejrzę Discovery. Nie potrzebuję tego w programach, które z założenia mają być tylko rozrywką.
@oszon:

tyle że lost nie jest żadnym pseudointelektualnym gównem jak Black mirror albo utopia


Nic takiego nie powiedziałem.

to po prostu pieniężna produkcja która podoba się każdemu


Nie ma czegoś takiego. Nie ma produkcji, która podoba się wszystkim.
Mnie się podobała, ale nawet nie wciągnęła mnie na tyle, żeby obejrzeć wszystkie odcinki.

Jak możesz nie wiedzieć tej przepasci


Mogę. Po prostu w Monku było to coś, co bardziej przykuwało moją uwagę.