Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie bardziej do #roz #rozowepaski . Jak mogę wyzwolić fantazję u mojego #rozowypasek ?
Kiedyś jako tako dochodziła, dzisiaj wydaje mi się, że się wypaliła, nie ma tego dreszczyku, a ona sama mówi mi, że nie ma żadnych fantazji, w co nie chcę mi się wierzyć. Co mogę zrobić, żeby zażegnać problem? Piszę z anonimowych bo nie mam konta na wykopku.
#zwiazki #s--s

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania niewazne jak, wazne zeby dokonczyc. Nie wiem jak jest z nią konkretnie (wracaj z nia do tego tematu, pytaj o co chodzi, czy mozesz jej jakos pomoc, czy cos sie stalo), ale uniwersalna prawda jest taka, ze to ze Ty juz skonczyles nie znaczy, ze s--s skonczyl sie dla Was obojga. Jedne potrzebuja mniej inne wiecej czasu. Moze sie dziewczyna spina, ze sie nie wyrobi w Twoim czasie a wtedy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania to kwestia znajomosci partnera, choc niektore udaja doskonale podobno :/ inaczej pracuja miesnie itd. Probuj ją roznie konczyc, obserwuj jak reaguje na rozne pieszczoty i wyciagaj wnioski. Nikt nie powie Ci konkretnie choc raczej teatralny wybuch jęku i innych spazmow kiedy przed sekunda nie reagowala bedzie raczej fejkiem ;) a jesli mimo Twoich staran dalej bedzie udawala to wspolczuje Tobie, a ona bedzie sama sobie winna, bo udawanie do niczego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: myslalem ze macie dluzszy staz, ze cos powazniejszego. W takim razie na pewno cie nie zdradza bo po prostu by odeszla bo nawet nie mieszkacie ze soba... nie wiem ktory to jej zwiazek ale ogolnie zawsze na poczatku jest super a pozniej trzeba duzo pracy zeby bylo fajnie. Mam taki przyklad w domu. Moja pani po prostu tego nie luvi i mogla by bez tego egzystowac bez problemu. Facet
  • Odpowiedz