Wpis z mikrobloga

@MaNiEk1: Wypełniasz pismo, wysyłasz mailem, czekasz (mają ileśtam dni na ustosunkowanie się). Przychodzi Ci odpowiedz od nich że tak albo nie (bo np. pogoda i to nie ich wina). To wszystko. Próbowałem tylko w dużych liniach lotniczych, podobno w Ryanair albo Wizzar jest ciężej o pozytywną decyzję, ale nie wiem czy to prawda czy plotki.
  • Odpowiedz
@hi_patryk: 1,5k za loty, na miejscu podróżowałem na własną rękę
@SiDi: moim zdaniem tak, ale nie jestem specjalista - pisz, na pewno nie stracisz
@rybsonk: PKP to pewnie zupenie oddzielne przepisy, nie znam ich, możliwe, że też są jakieś odgórne regulacje
@Michau_michau: warunki atmosferyczne to okoliczności niezależne od przewoźnika, raczej nie ma szans na odszkodowanie
@quarel88: z tego co wiem to nawet 6 lat, ale nie mam
  • Odpowiedz
@michalpiec: Cześć, a gdzie dokładnie byłeś? ja też byłem tylko nieco dłużej i z tą taniością i zajebistością to różnie bywa, nie wszędzie tak kolorowo :)
  • Odpowiedz
  • 0
Miraski, a taka sprawa: lot Majorka - Waw 1.5 roku temu. Zaliczylismy spore opóźnienie, ale nie pamiętam czy 2.5 czy 3.5h. Nie mogę nigdzie znaleźć, po numerze lotu nic w necie nie wyszukuje. Co radzicie?
I BTW. small planet airlines chyba opóźnienia to ich polityka w wakacje.
  • Odpowiedz
@michalpiec: Całkiem ładny trip, południe Mada jest dużo biedniejsze niż reszta kraju :) Byłeś może w leprozorium Beyzyma w Fianie albo kopalni szafirów w Isalo? no i klasycznie czy jadłeś "mofo akondro"? :D
  • Odpowiedz
@gloom: tak byłem u Beyzyma, poznałem tam dość dobrze pracę Kamilianów i sióstr chyba od św Pawła z Cluny, W Isalo byłem tylko w parku, 2 tygodnie miałem tylko na Madagaskar, nei było szansy zobaczyć wszystkiego. Za to chyba Ty spędziłeś na Madagaskarze dużo więcej czasu:) Napisz trochę gdzie byłeś i co robiłeś. A to mofo akondro brzmi niepokojąco, po wygooglaniu ciągle nie wiem co to, ale chyba tego nie jadłem.
  • Odpowiedz