Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co wy macie na tych portalach randkowych z pytaniem czy mieszkam sama? Zamieszkać chcecie ze mną, czy się wpakować na seksy? Wiem, wtedy jest wygodnie;/ Wytłumaczcie mi. Takie pytanie oznacza, że interesuje was głównie zaliczenie? Chodzi o pytania na bardzo wczesnym etapie, jeszcze przed spotkaniem. #badoo #tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Generalnie ludzie chcą się nawzajem poznać.
Z jednej strony aby uniknąć niezręczności przy proponowaniu seksu u ciebie,
a z drugiej aby dokonać oceny(odsiania) kandydatów.

Ale w gruncie rzeczy chcą wiedzieć więcej. Zwłaszcza o sprawach ważnych.
Bo nie jest istotne dla relacji czy wolisz star treka czy gwiezdne wojny, ale jest ważne czy masz dzieci, albo czy studiujesz albo pracujesz. Czy masz samochód, gdzie mieszkasz itp.

To są praktyczne ramy wiedzy
MeksykańskaBarmanka: Wiesz co, ja jeżeli już to chce po prostu kogoś poznać i moim priorytetem nie jest zaciągnąć dziewczyne do łóżka. Chociaż nie ukrywam że coś takiego z ciekawości bym przeżył, ale chyba brak mi bajery xD
Prawdopodobnie chcą seks.

Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania może przez to pytanie chcą wybadać czy jesteś ogarnięta na tyle by mieć/ wynajmować mieszkanie, czy dalej mieszkasz z rodzicami. Swoją drogą ciekawe jak bardzo piętnowany jest facet mieszkający z rodzicami, a jak normalne w oczach społeczeństwa wygląda to w przypadku kobiety która mieszka u rodziców