Wpis z mikrobloga

@Defecator: Wyczuli, że Szpila od Breazeale'a dostałby w papę. A co do Izu to nie wiem jaki będzie wynik walki, ale wiem że czekam na tą walkę, bo to w pewnym sensie byłaby weryfikacja jego umiejętności
  • Odpowiedz
@kosteq64: Dziwne, bo Szpilka w formie z Wilderem moim zdaniem ograłby Breazele'a. Widocznie Szpila musi słabo prezentować się na treningach.

A co do Izu to nie wiem jaki będzie wynik walki, ale wiem że czekam na tą walkę, bo to w pewnym sensie byłaby weryfikacja jego umiejętności


Ja też, chociaż moim zdaniem ruch bezsensowny, bo przeskok poziomu rywali jest prawie taki, jaki swego czasu zafundowali sobie Wawrzyk czy Kołodziej. Breazale nie
  • Odpowiedz
@Defecator: Izu ma dobry lewy prosty, ciekawie bije na korpus i składa dobre kombinacje. Ja nie stawiam go poniżej Szpilki, bo ma mocny cios, co jest dość ważne w HW. Pytanie tylko co ze szczęką i obroną, ale też nie sądzę, że Ugonoh jest na straconej pozycji, to inteligentny koleś, myślę, że podejdzie do tego przygotowany bardzo dobrze i świadomy, że nie wychodzi do kolejnego worka
  • Odpowiedz