Wpis z mikrobloga

ok ustalmy to raz na zawsze, jaki samochód ma najlepszy/najskuteczniejszy pussy magnet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
proponuje takie warunki:
- samochód - Ferrari, Lambo, Bugati, Maserati i podobne odpadają... coś rozsądnego cena/jakość i takiego by nie trzeba było narkotykami dealować by na niego zarobić...
- target - nie tylko blachary ale przede wszystkim panie z klasą...
- jeśli model samochodu jeszcze się nie pojawił to wrzucamy go w komentarzu (najlepiej pic related), jeśli się pojawił to plusujemy go - plus od różowego paska liczy się podwójnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ustalajo #logikarozowychpaskow #samochody #pytanie
Pobierz h3xxx - ok ustalmy to raz na zawsze, jaki samochód ma najlepszy/najskuteczniejszy pus...
źródło: comment_5rxItAspgoFZS1Bfg5P7uZWMLcb2qm7E.jpg
  • 225
uadne :) Bagiettę kupiłam w sierpniu - 1996 rok, cała w oryginalne oprócz jednych drzwi - uwierz nie było łatwo trafić ładny egzemplarz, hehe. po mój pojechałam do Poznania. mega frajda z jazdy :) 130KM przy wadze 1050 kg daje dobrego kopa. niach niach jaram się :) przez zimę sobie zimuje w garażu, powolutku coś tam przy niej grzebię, wymaga głównie kosmetyki :)


@trysekcja: dziękuje:). Gratuluje rzadka sprawa, większość rozbitych ale
U mnie na osiedlu koleś ma Mustanga tej generacji. Nie wiem co siedzi pod maską ale brzmi jak mocno podłubane V8, no ryczy zajebiście. Ja się jaram i mówię mojej różowej że to zajebiste auto, a ona stwierdziła że taki wielki, brzydki klocek i zdecydowanie woli mojego złomka.


@Gummy:grunt to nie urazić swojego faceta( )
@h3xxx: Wygląda na to, że wystarczy żeby kobiecie podobało się jakieś auto i to wyraziła w jakikolwiek sposób by uznać ją za blacharę albo uznać, że to jakiś "pussy magnet".
Rozumiem, że jak wam ziomek skomentuje "stary, super bryka" to też zadziałał na niego "pussy magnet"? xD
Rozumiem, że jak wam ziomek skomentuje "stary, super bryka" to też zadziałał na niego "pussy magnet"?


@iEarth: Nie, wtedy mówię dzięki i komentujemy osiągi.

@hypation: trochę purchli wychodzi pod lakierem w łączeniu próg-karoseria, ale tak to już jest w tym modelu... poza tym czysto. nawet na progu w miejscu wybicia VINu nie ma rudej :) dach jest zupełnie w porządku, ale i tak myślę o wymianie w przyszłości na czerwony. jednak najpierw do zrobienia lakierowanie zderzaków, polerowanie lamp i zrobienie tapicerki bo materiał w jednym miejscu na fotelu kierowcy już się zmęczył i rozszedł. takie
Pobierz trysekcja - @hypation: trochę purchli wychodzi pod lakierem w łączeniu próg-karoseria...
źródło: comment_0km0U19Zeq1aghLl1O4of23AcdIRbh8B.jpg
A co jak z koleżanką też możesz o tym porozmawiać? To jeszcze pussy magnet, czy już nie, bo ocenia coś więcej niż kolor? :-)


@iEarth: dalej pussy magnet, jakbym jeździł Jelczem to raczej nie było by tematów do rozmowy :).