Wpis z mikrobloga

ok ustalmy to raz na zawsze, jaki samochód ma najlepszy/najskuteczniejszy pussy magnet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
proponuje takie warunki:
- samochód - Ferrari, Lambo, Bugati, Maserati i podobne odpadają... coś rozsądnego cena/jakość i takiego by nie trzeba było narkotykami dealować by na niego zarobić...
- target - nie tylko blachary ale przede wszystkim panie z klasą...
- jeśli model samochodu jeszcze się nie pojawił to wrzucamy go w komentarzu (najlepiej pic related), jeśli się pojawił to plusujemy go - plus od różowego paska liczy się podwójnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ustalajo #logikarozowychpaskow #samochody #pytanie
Pobierz
źródło: comment_5rxItAspgoFZS1Bfg5P7uZWMLcb2qm7E.jpg
  • 225
: znam na przykład kobietę z klasą, która jak widzi Forda Mustanga z tych nowszych (tak, tak wiem my byśmy wybrali starszego ale ona akurat woli nowsze) zamienia się w demona ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@h3xxx: Bo ta kobieta zna się na samochodach :).
Lexus ma swoich projektantów, a Toyota swoich.


@chaberr: mimo tego, to dalej Toyota, tak jak Infiniti to dalej Nissan, Dacia to dalej Renault, Acura to dalej Honda,Audi to dalej VW na sterydach ale nie za silnych bo porszawa łyka lepszy sort, a Camaro to dalej gówno( ͡ ͜ʖ ͡).
@chaberr: nie znam się na temat historii Lexusa, zakładam że jest to sztuczna marka która powstała na potrzeby wyrwania się Toyoty z szufladki praktyczności i średniości. Porsche było to fakt od zawsze związane z VW jednak zdecydowanie przez długi okres prowadziło własny biznes z własnym targetem. Po zakupie przez VW dalej głaszczą swoją odrębność. Także VW nie stworzył marki Por. po to aby sprzedawać auta sportowe i luksusowe, ta marka sama
@hypation: uadne :) Bagiettę kupiłam w sierpniu - 1996 rok, cała w oryginalne oprócz jednych drzwi - uwierz nie było łatwo trafić ładny egzemplarz, hehe. po mój pojechałam do Poznania. mega frajda z jazdy :) 130KM przy wadze 1050 kg daje dobrego kopa. niach niach jaram się :) przez zimę sobie zimuje w garażu, powolutku coś tam przy niej grzebię, wymaga głównie kosmetyki :)
@h3xxx: U mnie na osiedlu koleś ma Mustanga tej generacji. Nie wiem co siedzi pod maską ale brzmi jak mocno podłubane V8, no ryczy zajebiście. Z zewnątrz jest jakiś pakiet stylistyczny. Ja się jaram i mówię mojej różowej że to zajebiste auto, a ona stwierdziła że taki wielki, brzydki klocek i zdecydowanie woli mojego złomka. A byłem pewien że każda lubi mustanga :(