Wpis z mikrobloga

ok ustalmy to raz na zawsze, jaki samochód ma najlepszy/najskuteczniejszy pussy magnet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
proponuje takie warunki:
- samochód - Ferrari, Lambo, Bugati, Maserati i podobne odpadają... coś rozsądnego cena/jakość i takiego by nie trzeba było narkotykami dealować by na niego zarobić...
- target - nie tylko blachary ale przede wszystkim panie z klasą...
- jeśli model samochodu jeszcze się nie pojawił to wrzucamy go w komentarzu (najlepiej pic related), jeśli się pojawił to plusujemy go - plus od różowego paska liczy się podwójnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ustalajo #logikarozowychpaskow #samochody #pytanie
Pobierz
źródło: comment_5rxItAspgoFZS1Bfg5P7uZWMLcb2qm7E.jpg
  • 225
@fiszu86 "o taki samochód jak twój!" a zgadza się tylko kolor. Mój różowy uznał Renault Megane coupe I z roku pewnie 97 - 00 za drogi sportowy samochód. Tylko dlatego że był żółty i świeżo umyty. Żeby samochód się podobał kobiecie która nie ma pojęcia o motoryzacji ma być po prostu czysty.
@h3xxx: najlpięknieszy samochód ()
Biere nawet bez faceta ;)

Ja lubię jak facet ma stare, ale piękne i zadbane auto. Takie auta mają duszę, i lubię tych którzy to doceniają. Do tego właściciel takiego auta pewnie sam potrafi co nieco pogrzebać w silniku, a to jest mega sexy ()

Oczywiście trzeba będzie później kupić jakiegoś suwa, żeby
Pobierz
źródło: comment_3gOjCMzxdZoOD7TE9fPiiHWGdG6qq91e.jpg
@h3xxx: Zainwestuj w dom a nie w samochód. Jak będziesz miał dom który zrobi na niej wrażenie, to nawet jak ją przywieziesz Cordobą to będzie pod bardzo dużym wrażeniem. Pamiętaj, że zakochanie to nic innego jak wyobrażanie sobie przyszłości. Dlatego nie raz jest płacz, że "to nie jest to samo", "miało wyglądać inaczej", "początki były cudowne a potem..." itd.
@blueray <3 <3 <3

@a__s tez cudna!

@agaja ja swojego faceta "bralam", jak skodą felicia jezdzil, w dieslu i kombi, nie skreslilam go z tego powodu, bo to nie najwazniejsze-oczywiscie. Nie uleglabym mu szybciej gdyby jezdzil czyms lepszym - jasne, ale np ja doceniam ladniutkie samochody (o tym co jest ladne nie dyskutuje, ale szalenie podoba mi sie prawie kazde BMW. Jak bede bogata to sobie kupie i bede sie wozić (